Pašvaldībās trūkst pedagogu un sociālo darbinieku

[ A+ ] /[ A- ]

Šobrīd vakanti amati ir visu četru mūspuses novadu pašvaldībās, bet lielākoties darbā tiek aicināti pedagogi, arī sociālie darbinieki. Lielvārdes novada pašvaldība jau ilgāku laiku nevar atrast ceļu ekspluatācijas inženieri.

Ogres novada pašvaldības mājaslapā publicētas divas vakances – abas Ogres 1.vidusskolā. Šajā mācību iestādē vajadzīgs karjeras konsultants un latviešu valodas skolotājs. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 29697125. Dzīves aprakstu un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi igors.grigorjevs@ogresnovads.lv.

Arī Ķeguma novada pašvaldībā ir divi vakanti amati, abi – Sociālās aprūpes centrā «Senliepas». Līdz 28.februārim tiks pieņemti pieteikumi no pretendentiem uz saimniecības pārziņa amatu un uz aprūpētāja amatu. Dokumentus iesniegt Ķeguma novada pašvaldībā vai elektroniski: senliepas@kegums.lv, vairāk informācijas pa tālr. 27813273.

Ikšķiles novada pašvaldībā divas vakances šobrīd ir Tīnūžu sākumskolā, kur vajadzīgs gan krievu valodas, gan sākumskolas skolotājs. Abu amatu atalgojuma likme par 30 stundām ir 835 eiro. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 31.janvārim, rakstot uz e-pasta adresi zane.abolina@ikskile.lv vai uz Tīnūžu sākumskolu. Tālrunis informācijai – 29947407.

Lielvārdes novada pašvaldība aicina līdz 31.janvārim pieteikties pretendentus uz ceļu ekspluatācijas inženiera amatu, atalgojums – 1100 eiro (pirms nodokļu nomaksas). Līdz 18.janvārim izsludināta pieteikšanās uz jurista amatu (uz noteiktu laiku), solot atalgojumu 1100 eiro apmērā (pirms nodokļu nomaksas), bet līdz 25.janvārim – uz logopēda amatu abās Lielvārdes skolās ar atalgojumu 934 eiro (pirms nodokļu nomaksas). Pieteikumus sūtīt pa pastu uz Lielvārdes novada pašvaldību vai uz e-pasta adresi dome@lielvarde.lv.

Ritvars Raits