Policijas ziņas

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē nozog auto

23.augustā pulksten 5.38 konstatēts, ka Ogrē, Tīnūžu ielā, nozagta 1994.gada izlaiduma automašīna «VW GOLF». Uzsākts kriminālprocess.

Nozog alu un vīnu

Saņemta informācija, ka laikā no 29.jūlija līdz 4.augustam degvielas uzpildes stacijā Ogrē, Rīgas ielā, nozagtas 10 divu litru tilpuma alus pudeles un sešas vīna pudeles. Cietušajiem nodarīts 48,68 latu liels materiālais zaudējums. Uzsākts kriminālprocess.

No auto nozog mantas

23.augustā pulksten 7.05 konstatēts, ka no Ogrē, Bērzu alejā, novietotās automašīnas «VW POLO» nozagtas dažādas mantas – auto magnetola, skaļrunis, vadītāja apliecība un transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Uzsākts kriminālprocess. Bet laikā no 22.augusta pulksten 20 līdz 23.augusta pulksten 10.10 no Ogrē, Ausekļa prospektā, novietotās automašīnas «TOYOTA CAMRY» bagāžas nodalījuma, izsitot aizmugurējo stiklu, nozagta instrumentu kaste. Savukārt 24.augustā pulksten 6.30 Ogres policijas iecirknī vērsās vērīgi iedzīvotāji, kuri informēja par kāda aizdomīga vīrieša darbībām pie mājas pagalmā Ogrē, Bērzu alejā, novietotās automašīnas «MERCEDES BENZ». Likumsargi, kuri nekavējoties ieradās nozieguma vietā, konstatēja, ka automašīnai izsists stikls un pie tās izmētātas dažādas mantas. Aizdomās par minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēts 1989.gadā dzimušais I., kurš nosūtīts uz pārbaudi narkotisko vielu klātbūtnes noteikšanai organismā.

Protokols par huligānismu

1973.gadā dzimušajam J. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo viņš 26.jūlijā pulksten 17.35 mežā, Madlienas pagastā, veica huligāniskas darbības. Bet 24.augustā pulksten 20.40 administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts 1959.gadā dzimušajam A., kurš Ogrē, Brīvības ielā, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Savukārt 25.augustā administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts 1969.gadā dzimušajam A., kurš pulksten 18.45 Ogrē, Upes prospektā, veica huligāniskas darbības – sabiedriskā vietā nokārtoja savas dabiskās vajadzības.

Atrod tabakas izstrādājumus

23.augustā 1965.gadā dzimušajam J. sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo pie minētā vīrieša Ogrē, Skolas ielā, atrasts maisiņš, kurā bija tabakas izstrādājumi ar Krievijas Federācijas akcīzes marku. Kopumā pie vīrieša atrastas 1780 cigaretes.

Paliek bez motorzāģa un mantām

23.augustā pulksten 6 konstatēts, ka no klēts Ogresgala pagastā nozagts motorzāģis «HUSQVARNA 365». Saņemta informācija, ka laikā no pagājušā gada 1.jūnija līdz šā gada 31.janvārim no kāda dzīvokļa Krapes pagastā nozagtas dažādas mantas. Cietušajiem nodarīts 970 latu liels materiālais zaudējums. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess. Bet 22.augustā pulksten 12 konstatēts, ka no nama kāpņu telpas nozagts velosipēds «ROCK MACHINE».

Sabojā durvis, izsit stiklu

23.augustā pulksten 00.40 konstatēts, ka Ogrē, Mālkalnes prospektā, sabojātas ofisa durvis. Bet 24.augustā pulksten 9 konstatēts, ka veikalam Ogrē, Brīvības ielā, izsists ieejas loga stikls. Uzsākts kriminālprocess.

Paliek bez maka

24.augustā pulksten 9.15 konstatēts, ka, brīvi piekļūstot, Ogrē, Lapu ielā, 1977.gadā dzimušajam I. nozagta soma, kurā atradās pase. Savukārt 21.augustā pulksten 14 konstatēts, ka no Ogrē, Mālkalnes prospektā, novietotās automašīnas «VW JETTA» 1983.gadā dzimušajam K. nozagts maks ar autovadītāja apliecību.

3,26 promiļu stiprs reibums netraucē braukt ar auto…

23.augustā pulksten 17.26 1959.gadā dzimušais I. Ogrē, Grīvas prospektā, būdams 0,73 promiles stiprā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības, vadīja automašīnu «TOYOTA CARINA». Uzsākts kriminālprocess. Šajā pašā dienā pulksten 16.05 1958.gadā dzimušais I. Ķegumā, Ķeguma prospektā, vadīja velosipēdu, būdams 0,73 promiles stiprā alkohola reibumā. Bet 24.augustā pulksten 10.40 1961.gadā dzimušais O. Ikšķilē, Lejas ielā, vadīja automašīnu «VW GOLF», ne vien 3,26 promiles stiprā alkohola reibumā, bet arī bez vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess. Šajā pašā dienā ar velosipēdu 2,14 promiles stiprā alkohola reibumā Kaibalā, pa autoceļu Rīga – Daugavpils, brauca 1968.gadā dzimušais J. Bet pulksten 14.46 ar velosipēdu 0,69 promiles stiprā alkohola reibumā Lielvārdē, Avotu ielā, brauca 1960.gadā dzimušais I. Iereibuši velosipēdisti apturēti arī 25.augustā. Pulksten 6.20 Ciemupē, 0,92 promiļu stiprā reibumā, ar velosipēdu pa autoceļu Rīga – Daugavpils brauca 1950.gadā dzimušais Ē., bet pulksten 15.10 ar velosipēdu 2,55 promiles stiprā alkohola reibumā ar velosipēdu Lielvārdē, Uzvaras ielā, brauca 1954.gadā dzimušais V.

Nozog luksoforu, aiznes margas

24.augustā pulksten 9 konstatēts, ka Mazozolu pagastā, ceļa posma Rīga – Ērgļi 91,5.kilometrā, nozagts kustības regulēšanas luksofors. Cietušajiem nodarīts 750 latu liels materiālais zaudējums. Uzsākts kriminālprocess. Bet 20.augustā pulksten 14 konstatēts, ka Mazozolu pagastā no dzelzceļa tilta pār Līčupi ir nozāģētas un nozagtas margas. Policija noskaidro notikušā apstākļus. Savukārt 25.augustā pulksten 10 konstatēts, ka no pagalma Ogrē, Saules ielā, pazudušas tērauda caurules.

Piekauj vīrs

24.augustā pulksten 20 Ogrē, Brīvības ielā, 1978.gadā dzimušajai D. iesita vīrs A. Uzsākts kriminālprocess.

Metāllūžņus uzpērk bez atļaujas

24.augustā pulksten 9 konstatēts, ka J. un U. Rembates pagastā nodarbojušies ar metāllūžņu uzpirkšanu un realizāciju bez reģistrēšanas un speciālas atļaujas. Uzsākta administratīvā lietvedība. Par minēto pārkāpumu administratīvā lietvedība uzsākta arī pret 1987.gadā dzimušo R.

Lombardā atpazīst savu atskaņotāju

25.augustā pulksten 18.23 1989.gadā dzimušais A. lombardā Ogrē, Tīnūžu ielā, atpazinis sev piederošo MP3 atskaņotāju. Uzsākts kriminālprocess.

Pļaujot zāli, apskādē auto

25.augustā pulksten 11.30 Ķeguma novadā, autoceļa Rīgas HES – Jaunjelgava 31.kilometrā, 1961.gadā dzimušais A. pļāva zāli un ar akmeni trāpīja pa otrā ceļa pusē esošās automašīnas «HUYNDAI SONATA» priekšējo stiklu, kā rezultātā to sabojāja. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog video novērošanas kameru

25.augustā pulksten 15 konstatēts: no kādas ierobežotas pieejamības teritorijas Ogrē, Mednieku ielā, brīvi piekļūstot, nozagta video novērošanas kamera. Uzsākts kriminālprocess.

Sēņotāja par laimi atradās

23.jūlija pēcpusdienā tika saņemta informācija, ka ap pulksten 11 meža masīvā Birzgales pagastā devusies sēņot 1935.gadā dzimusī A., kura nav atgriezusies. Sievietes meklēšanā tika iesaistīti Ogres policijas iecirkņa, Ķeguma novada pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un ceļu policijas darbinieki. Sievietes meklēšanas darbi ilga līdz diviem naktī, bet diemžēl bez panākumiem. No rīta bija plānots iesaistīt kinologu ar suni un zemessargus, bet, par laimi, pazudušajai no meža izdevās izkļūt saviem spēkiem. Pēc mežā aizvadītās nakts sieviete no biezokņa iznāca pie Vecumniekiem. Sēņošanas sezona vēl tikai sākas, tāpēc Ogres policijas iecirkņa darbinieki aicina ikkatru sēņotāju pirms došanās mežā izvērtēt savu veselības stāvokli un spēju orientēties mežā, kā arī noteikti ņemt līdzi uzlādētu mobilo tālruni, lai nelaimes gadījumā varētu sazināties ar glābējiem un tuviniekiem.