Sācies «Latvijas Pasta» rīkotais konkurss «Mans Pastnieks»

[ A+ ] /[ A- ]

VAS «Latvijas Pasts» jau devīto reizi rīko tradicionālo konkursu «Mans Pastnieks», lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godināto to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un atbildīgāko. Konkursa anketu iespējams aizpildīt un iesniegt tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/, savukārt aizpildīšanai ar roku un nosūtīšanai «Latvijas Pastam» ar jau apmaksātu piegādi anketas ir ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2020.gadam, kas bez maksas piegādāti lasītāju pastkastītēs. Anketas būs iespējams iesniegt līdz 31.janvārim.

Starp «Latvijas Pasta» 3800 darbiniekiem ir ap 150 dažādu profesiju pārstāvji, no kuriem vislielāko un vienlaikus arī būtiskāko daļu – aptuveni 3000 darbinieku – veido pastnieki un pasta nodaļu operatori. Pateicoties viņu ikdienas darbam, visā Latvijā, arī uz vistālāko un vientulīgāko lauku viensētu, tiek piegādātas vēstules, sīkpakas, abonētie preses izdevumi, kā arī sniegti citi pasta pakalpojumi.

Lai izteiktu atzinību un pateiktu paldies par labo darbu savam pasta darbiniekam, «Latvijas Pasts» jau devīto reizi aicina ar anketas starpniecību novērtēt pastnieku un pasta nodaļu darbinieku profesionālās īpašības – atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas spējas, laipnību, precizitāti un zināšanas. Labākais 2019.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa «Mans Pastnieks» laikā tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no «Latvijas Pasta».

Konkursa «Mans Pastnieks 2019» anketa drukātā formā oktobra sākumā tika izsūtīta kopā ar «Latvijas Pasta» laikrakstu un žurnālu abonēšanas bezmaksas katalogu 2020.gadam, kas piegādāts to klientu pastkastītēs, kuri kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu periodā. Aizpildītās anketas līdz 31.janvārim jāievieto jebkurā «Latvijas Pasta» vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. Jau patlaban «Latvijas Pasts» no klientiem saņēmis teju 2000 aizpildītu anketu.

Agate Gavare