Salaspilī iegādāta loterijas biļete laimē 100 000 eiro

[ A+ ] /[ A- ]

6.septembris ļoti laimīgs bijis kādam valmierietim labākajos gados, kurš Salaspils veikalā «Maxima», iepērkot pārtiku, pie viena iegādājies arī divas Simtgades loterijas biļetes. Viena bija bez laimesta, bet otra viņam atnesa 100 000 eiro. Laimīgās biļetes simbols – plekste, ziņo uzņēmums «Latvijas Loto».

Iespaidīgās summas laimētājs pastāstījis, ka viņi abi ar sievu ticot devīzei: «Ja nenopirksi, tad arī nelaimēsi». Zīmīgi, ka šoreiz biļetes iegādātas algas dienā. Kad redzējuši, ka laimēti 100 000 eiro, ilgstoši pētījuši laimīgo biļeti. Pēc tam sekojis sajūsmas pilns zvans pieaugušajam dēlam, kurš vecāku veiksmei nav ticējis un vairākkārt pārprasījis, vai netiekot āzēts.

Kā atklāja laimētājs, sava tiesa laimesta tikšot arī neticīgajam dēlam. Laimestu netērēšot vienam lielam pirkumam, bet vairākām vajadzībām. Vīrietis atklāja, ka plāns esot padalīties arī ar daudziem tuviem cilvēkiem.

Šis esot bijis tikai pirmais no četriem iespējamajiem 100 000 eiro laimestiem Simtgades loterijas 6.sērijā, informē «Latvijas Loto».