Saldais laimests atkal dodas uz Birzgali

[ A+ ] /[ A- ]

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas audzēkne Elīna Trence saldo laimestu sola nogādāt savai vecmāmiņai – «Ogres Vēstis Visiem» abonentei Monikai Ziemelei uz Birzgales pagasta «Raudupēm».

Šajās dienās pēc saldā laimesta ierodas arī laikraksta «Ogres Vēstis Visiem» abonente Velga Niedra no Birzgales un vēl otras birzgalietes Monikas Ziemeles sūtnes – meita Olga un mazmeita Elīna.

Velga Niedra neuzskata, ka ir loteriju veiksminiece, taču saldie vinnesti viņai trāpījušies jau divkārt. Velgas kundze mums atklāj, ka pēdējā laikā savā saimniecībā lopus vairs netur, palicis vien suņu bars. Sakopjot māju plašo apkārtni, darba tāpat pilnas rokas. «Ar avīzi esmu apmierināta, izlasu visu,» viņa saka. «Īpaši, protams, mani interesē raksti par suņiem.» Un kā nu ne – tas ir nopietns V.Niedras vaļasprieks. Viens no viņas audzēkņiem – japāņu hiniem – savas dienas vada pat eksprezidentes Vairas Vīķes Freibergas ģimenē.

Pāris dienas pirms jaunā mācību gada sākuma kopā ar māmiņu Olgu redakcijas durvis ver arī Elīna Trence. Elīna gatavojas mācībām Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 4.klasē un Ogrē plānojusi iegādāties skolai nepieciešamas lietas. Pie viena apsolījušas vecmāmiņai Monikai Ziemelei pārvest saldo laimestu. Elīna pastāsta, ka pati avīzē ar lielu interesi izlasa visu par dzīvniekiem, bet vecmāmiņa gan vietējā avīzē, gan arī citur vispirms meklējot praktiska rakstura informāciju.

Līgas Lazdiņas foto