Saskaņā ar dabas ritmiem

[ A+ ] /[ A- ]

No otrdienas līdz otrdienai

Šodien vēlams nodarboties ar labi ierasto un zināmo, nobeigt iesāktos darbus, neatkāpjoties no ieplānotā. Otrdiena nav viegla, nereti dažādas situācijas prasa iecietību un pacietību, arī uzmanību pret apkārtējo trūkumiem, negācijām, tādējādi izvairoties no nevajadzīgiem strīdiem. Ierobežot kontaktus, atturēties no lieliem pirkumiem, pievērst uzmanību pašsajūtai. Sakopt telpas, pastrādāt dārzā. Zeme uzņem sevī spēku, atdodot to augiem. Ravēt nezāles, laistīt stādījumus. Šodien pļautais zālājs ataugs lēnāk – ir dilstoša Mēness pēdējā diena. Apkarot dārza kaitēkļus. Valdošā stihija dabā – uguns, kas labvēlīgi ietekmē augļus. Piemērots laikposms ogu novākšanai, to saldēšanai, ievārījumu, kompotu gatavošanai. No ārstniecības augiem ieteicams vākt tos, kas palīdz mazināt galvassāpes, nomierina nervus, piemēram, vīgriezes, baldriānus.

3.augusts – daudzsološs, jaunas iespējas. Pievērst pastiprinātu uzmanību saņemtajai informācijai – tā var lieti noderēt. Sakārtot finanšu jautājumus, ja nepieciešams – juridiskas lietas, apmeklēt oficiālas instances, vērsties pie priekšniecības. Dāsnums šajā laikā atgriežas pie devēja – svētīgi padalīties gan materiāli, gan arī garīgi – savā pieredzē, zināšanās. No pirkumiem veiksmīgi iegādāties rotaslietas, aksesuārus, apģērbu, dāvanas. Var izšķirties par pārmaiņām. Pozitīvi ietekmē uguns un ūdens stihija. Aizdegt kādu sveci oranžā vai zeltītā krāsā, pabūt ūdens tuvumā. Īpaši labi – lietot avota ūdeni. Tikties ar draugiem, domubiedriem, atsaukties priekšlikumiem, uzaicinājumiem.

4.augusta rīts var būt emocionāli saspringts, īpaši tas attiecas uz sievietēm. Būtiski nepārspīlēt dzirdēto vai apkārt notiekošo, neatkāpties no ierastā dienas režīma. Jau pēc plkst.12.00 atgriežas enerģija, dzīvesspēks. Izdodas darbi, kas vērsti uz komforta nodrošināšanu, skaistumu. Sakopt apkārtējo vidi, ieviest ko jaunu telpās, iegādāties praktiskas un noderīgas lietas. Ceturtdiena labvēlīga to augu kopšanai, kurus audzē sakņu dēļ. Iesēt redīsus. Iznīdēt dārza kaitēkļus, nolasīt pirmos kritušos ābolus, nepieļaujot šo kaitēkļu izplatību. Gādāt krājumus ziemai, gatavot kompotus, ievārījumus, dārzeņu sulas. Šajā dienā vākto ārstniecības augu, kas paredzēti gremošanas traktam, nervu sistēmai, piemēram, pelašķu, upes piparmētru, kaķumētru u.c. iedarbība būs ļoti spēcīga.

5.augustā var uzsākt darīt vērienīgas un nozīmīgas lietas, kā arī ieplānot tās. Pievērst uzmanību grūtāk paveicamiem darbiem, kas prasa daudz spēka, izturības. Produktīva diena visiem, kuru pienākumi saistīti ar datiem, skaitļiem, to apkopošanu, analīzi. Nereti valda kritisks gars, cilvēki mēdz būt arī nepamatoti sīkumaini, kas izsauc neapmierinātību. Pastiprinātu uzmanību pievērst produktu kvalitātei – jutīga gremošanas sistēma. Efektīvas visas darbības, kas vērstas uz veselīgu dzīvesveidu, pašsajūtas uzlabošanu. Var izmantot netradicionālas ārstēšanās metodes, fitoterapiju. Nodarboties ar lauksaimniecību, iegādāties mājdzīvniekus. Ļoti labs laiks friziera apmeklējumam, ilgviļņu likšanai, tāpat arī sejas kopšanas procedūrām.

6.augustā saspringta Merkura un Saturna savstarpējā ietekme, tāpēc nav labākā diena, lai kārtotu darījumus, veiktu nozīmīgus pirkumus, kas domāti ilgtermiņā, aizņemtos naudu vai uzņemtos citas saistības. Sestdien izdosies visi darbi, kas saistīti ar māju – remontu, celtniecību, sakārtošanu, dārzu – stādīt zemenes, sīpolpuķes (narcises), pārstādīt telpaugus. Produktīvs laiks dažādu amatniecības izstrādājumu darināšanai, rokdarbiem. Apmeklēt kultūras iestādes (muzeju, bibliotēku utt.), strādāt ar informāciju. Pēc iespējas vairāk atpūsties svaigā gaisā, tas palīdzēs atjaunot spēkus. Svētīgas visas ūdens procedūras, pirtslietas. Var arī uzsākt diētu vai kādu organisma atveseļošanas programmu.

7.augustā svarīgi uzturēt labas partnerattiecības, draudzības saites – dienas enerģētika pastiprina visus pozitīvos centienus. Svētdiena atbilstoša romantiskām tikšanās reizēm, jaunu kontaktu nodibināšanai. Parūpēties par kārtību, nodarboties ar vaļaspriekiem, atpūsties aktīvi – ceļot, sportot utt. Veikt skaistumkopšanas procedūras, doties iepirkties. Izdosies iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus, dažādas lietas interjeram. Dārzā galveno uzmanību pievērst augiem, kas iedēstīti ziedu dēļ, acot rozes. Mēslot slikti ziedošas puķes, apkopt košumaugus. Apkarot virszemes kaitēkļus. Skābēt gurķus un citus dārzeņus. Labi izdodas traipu tīrīšana, darbi, kas saistīti ar balināšanu.

8.augusts piemērots jaunām sākotnēm. Plānot un īstenot ieceres. Organizēt lietišķas tikšanās, apspriedes, strādāt komandā, grupā. Risināt jautājumus, kuros nav vienprātības – pirmdien cilvēki atsaucīgi, spēj uzklausīt arī gluži pretējus viedokļus. Augsts radošums, dzīva iztēle, ko veiksmīgi realizēt gan profesionālajā jomā, gan arī ikdienas dzīvē. Šajā dienā var ne tikai atrasties pazudušas lietas, bet zaudēt nozīmi arī līdzšinējie šķēršļi. Svarīgi sekot līdzi visam pateiktajam un dzirdētajam – vārdiem īpašs spēks. Piemērota diena reklāmas kampaņām, sludinājumu ievietošanai, akciju piedāvājumu izmantošanai. Dārzā iesēt dilles, stādīt rabarberus, pārstādīt peonijas u.c. puķes, kas zied vasaras pirmajā pusē.

Raita Zemberga, astroloģe