Satiksmes ierobežojumi pār Ķeguma HES tiltu jāpiecieš vēl tikai šomēnes

[ A+ ] /[ A- ]

Sākotnēji tika solīts, ka remontdarbi, kuru dēļ sistemātiski tiek ierobežota satiksme pār Ķeguma HES tiltu, tiks pabeigti jau novembrī. Ņemot vērā, ka informācija par satiksmes ierobežojumu atcelšanu pagājušajā mēnesī tā arī neparādījās, pēc informācijas šajā jautājumā vērsos pie AS «Latvenergo» preses sekretāres Ivitas Bideres.

Lūk, I.Bideres atbilde.

Noslēgumam tuvojas Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizvaru Nr. 6 un Nr. 7 nomaiņa. Ņemot vērā projekta unikalitāti, nomaiņas darbu plānošanas laikā būvuzņēmējs SIA «Latvijas Energoceltnieks» un tā apakšuzņēmējs SIA «Tilts» nebija precīzi noteikuši nepieciešamo laiku visu to darbu izpildei, kas saistīti ar satiksmes ierobežojumiem uz Ķeguma HES tilta. Atbilstoši būvuzņēmumu prognozēm, tagad šos darbus plānots pabeigt decembra laikā.

AS «Latvenergo» kā darbu pasūtītājs no būvdarbu veicējiem sagaida kvalitatīvu darbu izpildi, tostarp pieprasot izveidot tādu darba grafiku, kas pēc iespējas mazinātu neērtības Ķeguma apkārtnes iedzīvotājiem. Satiksmes sistēmas turpmāku organizāciju darba laikā saskaņo būvuzņēmējs SIA «Latvijas Energoceltnieks» un tā apakšuzņēmējs SIA «Tilts». Satiksmes ierobežojumu uz Ķeguma HES tilta nebūs 13., 17., 23., 24., 25., 26., 27., 30. un 31.decembrī, bet pārējos datumos ikdienas tilta īslaicīgie slēgšanas laiki nemainīsies.

Ritvars Raits