Siliņiem priecīga ziņa – saldais laimests

[ A+ ] /[ A- ]

Aizvadītā otrdiena ogrēnietei Ivetai Siliņai sākusies ar labu ziņu – viņai paveicās «Ogres Vēstis Visiem» saldajā loterijā.

Trešdienas rītā «OVV» durvis ver Iveta Siliņa, priecīgi pavēstot, ka viņai veicies redakcijas rīkotajā saldajā loterijā.

Iveta mums atklāj, ka ir triju bērnu māmiņa, pēc profesijas grāmatvede. 2000.gadā ģimene no Rīgas pārcēlusies uz Ogri un kopš tā laika pastkastītē allaž arī vietējā avīzīte. Vēl pašlaik viņa abonē žurnālus «Ieva» un «Ievas stāsti».

Par saldo laimestu pati pirmā pa tālruni no savas darbavietas viņai pavēstījusi kaimiņiene. Ivetai tobrīd avīze vēl nebija atnesta. Kad viņa par vinnestu pastāstījusi vīram, Kristaps izsaucies: «Vismaz viena priecīga ziņa, dienai sākoties!» Arī mazais Gustavs, Kitija un Heinrihs priecājušies, ik pa laikam atkārtojot: «Mamma avīzē! Mamma avīzē!»

Kad jautājam, vai jau izlemts, kā saldo balvu likt lietā, Iveta atbild: «Tad jau redzēs, gan pa ziemu noēdīsim!»

«Mums patīk, ka «Ogres Vēstīs Visiem» ir tematikas dažādība – no visa kā var atrast,» saka Iveta. «Pat mūsu vecākais puika – pirmklasnieks Heinrihs pārskata avīzi, viņu galvenokārt interesē sporta notikumi. Mēs ar vīru lasām visas ziņas.»

Līgas Lazdiņas foto