Unikālais koncerts “Ielūdz Olgas!” Lielvārdē – jau šo sestdien, 30.jūlijā!

[ A+ ] /[ A- ]

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 013_FOTO AGRITA GROSBARTEJau šo sestdien, 30.jūlijā, Lielvārdē, Spīdalas saliņas estrādē norisināsies unikālais koncerts “Ielūdz Olgas!”, uz kuru aicina aktrise Olga Dreģe, dziedātāja Olga Rajecka un TDA “Dzintariņš” vadītāja Olga Freiberga.

Koncertā, kurā piedalīsies arī visu triju Olgu viesi – grupa “Turaidas roze” un dziedātājs Uģis Roze, aktieri Līga Zeļģe, Egils Melbārdis un Ģirts Ķesteris, dziedātāji Aija Andrejeva un Alex, kā arī Tautas deju ansambļi “Dzintariņš”, “Dancis” un “Rotaļa XO” –, skanēs ne vien pazīstamas un iemīļotas dziesmas no “Turaidas rozes”, Olgas Rajeckas, Aijas un Alex repertuāra, teātru izrādēm (“Trubadūrs”, “Nelaid, māte, bērnus mežā”, “Grāmatzīme”, “Rozā lietus”, “Puķīte pa dambi” u.c.), bet to kuplinās arī TDA priekšnesumi – krāšņās dejas “Cielaviņa”, “Stūru stūriem”, “Cūka griķos” u.c. Protams, koncertā dzirdēsim arī visām trim Olgām īpaši tapušo dziesmu “Ir labi, ka tu esi” (Guntars Račs / Gints Stankevičs).

Jāuzsver, ka visām dāmām, kam vārdā ir Olga, ieeja koncertā būs par brīvu (pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments). Tāpat visas trīs Olgas – Rajecka, Dreģe un Freiberga – parūpējušās par pārsteigumiem, koncerta starpbrīdī klausītājiem dāvinot dažādas balvas.

Koncerta sākums – pulksten 19.00; ieeja Spīdalas saliņas estrādē – no pulksten 18.00. Tā kā vietas nav numurētas, skatītāji tiek aicināti ierasties laikus! Koncerta ilgums – trīs stundas (ar starpbrīdi). Skatītāji tiek aicināti ņemt līdzi sedziņas, uz kurām varēs apsēsties vai apsegties, ja būs auksti. Estrādes teritorijā darbosies izbraukuma kafejnīcas.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv, kā arī pie ieejas estrādē. Pirmsskolas vecuma bērniem – ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja Una Griškeviča, projekta sabiedrisko attiecību vadītāja

Agritas Grosbartes foto

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 105_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 101_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 072_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 043_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 035_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 027_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz Olgas-_meginajums kinostudja 022_FOTO AGRITA GROSBARTE

Ieludz  Olga-_meginajums kinostudja 002_FOTO AGRITA GROSBARTE