Uz vairākiem valsts autoceļiem notiek aktīvi būvdarbi

[ A+ ] /[ A- ]

Šobrīd Valsts autoceļu tīklā vairāk nekā 100 objektos notiek aktīvi remontdarbi, līdz ar to ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē VAS «Latvijas Valsts ceļi» darbinieki.

Šobrīd apjomīgākie būvdarbi notiek uz reģionālā autoceļa Augšlīgatne – Skrīveri (P32) posmā no Madlienas līdz Skrīveriem, kur ir 16 luksoforu posmi, un to izbraukšana prasa 45 minūtes.

Arī uz šosejas Tīnūži – Koknese (P80) vairākos posmos ir satiksmes ierobežojumi, jo sākumposmā piecu kilometru garumā notiek remontdarbi, bet atsevišķos posmos tiek ierīkotas akustiskās ribjoslas.

Būvdarbi turpinās arī uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils pusē, posmā no Avotiem līdz pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (A6). Tur ir ievērojamas izmaiņas satiksmes organizācijā un rīta un agrā vakara stundās satiksme var būt stipri palēnināta.

Ceļa Ulbroka – Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu tagad drīkst braukt tikai taisni, nogriešanās uz apvedceļu ir aizliegta. Minētā apvedceļa remontposmā ir trīs luksoforu posmi un nepieciešamības gadījumā satiksmi organizē regulētāji. Savukārt uz tilta pār Mazo Juglu ir platuma ierobežojums 3,5 metri.

Uz Daugavpils šosejas (A6) remontdarbi turpinās arī no Ikšķiles līdz Ogrei un no Dzelmēm līdz Klidziņai.

Aktuāla informācija par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī atrodama VAS «Latvijas Valsts ceļi» mājaslapā www.lvceli.lv.

Būvnieki aicina autovadītājus ievērot Ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu vietās – ievērot ceļazīmes un nebraukt būvdarbu zonā pie sarkanās luksofora gaismas.

Dzintra Dzene