VARAM atklāj pašvaldību reformas zvanu centru

[ A+ ] /[ A- ]

No vakardienas, 22.jūlija, darbu uzsāka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni 68 806 999, var noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu, informē VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Šodien, 23.jūlijā, no pulksten 9.00 līdz 9.45 uz interesentu jautājumiem zvanu centrā atbild vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!).

«Lai sekmīgi īstenotu pašvaldību reformu, mums ir svarīgi, lai komunikācija darbojas abos virzienos – gan apzināt visus viedokļus, gan sniegt sabiedrībai pēc iespējas vairāk informācijas. Mēs esam atvērti saziņai. 2.augustā Daugavpilī noslēgsies oficiālās konsultācijas ar pašvaldību deputātiem, un sāksies tikšanās ar Latvijas iedzīvotājiem, kas ilgs līdz pat nākamā gada pavasarim. Esmu pārliecināts, ka zvanu centrs dos būtisku papildus informāciju un no pirmavotiem palīdzēs identificēt specifiskus lokālo problēmu jautājumus katrā reģionā, tādējādi līdz ar ekspertu pētījumos gūto informāciju palīdzot gan sagatavoties sarunām ar iedzīvotājiem, gan pilnveidot ministrijas izstrādāto reformas piedāvājumu,» uzskata ministrs J.Pūce.

Zvanot uz tālruni 68 806 999, konsultācijas iedzīvotājiem tiks sniegtas darba dienās no pulksten 9.00 līdz 17.00. Būs arī iespēja operatoriem atstāt savu kontaktinformāciju, lai saņemtu atbildi uz e-pasta adresi. Jautājumus un priekšlikumus ministrijai ir iespējams iesūtīt arī rakstiski uz: reforma@varam.gov.lv.