Vēl var paspēt pieteikt labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru

[ A+ ] /[ A- ]

Pirms trim mēnešiem «Latvijas Pasts» aicināja nosaukt katra reģiona 2017.gada labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru. Ja kāds to vēl nav paguvis izdarīt, ir pēdējais laiks – anketas varēs iesniegt līdz 31.janvārim.

«Latvijas Pasts» gadskārtējo konkursu «Mans Pastnieks» rīko jau septīto reizi, lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un zinošāko. Konkursa anketas aizpildīšanai un nosūtīšanai «Latvijas Pastam» ar jau apmaksātu piegādi bija ievietotas visos bezmaksas Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2018.gadam. Aizpildītas anketas līdz 31.janvārim jāievieto jebkurā «Latvijas Pasta» vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. Anketu iespējams aizpildīt un iesniegt arī interneta tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/.

Labākais 2017.gada pastnieks un pasta nodaļas operators ar konkursa «Mans Pastnieks» palīdzību tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Rīgā, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas 100 eiro vērtībā no «Latvijas Pasta».

Agate Gavare