VPVKAC filiāle Birzgalē no 1.oktobra atradīsies pagasta pārvaldes ēkā

[ A+ ] /[ A- ]

Iedzīvotāju ērtību uzlabošanai no 1.oktobra Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) būs pieejams Birzgales pagasta pārvaldes ēkā, informē Ķeguma novada pašvaldība.

Līdz šim VPVKAC filiāle Birzgalē atradās Nākotnes ielā 1, bet turpmāk klientu apkalpošanas speciālista darba vieta būs Birzgales pagasta pārvaldē – Lindes ielā 2.

Iedzīvotājam, lai iesniegtu iesniegumu vai saņemtu informāciju, vairs nav jādodas uz tās pašvaldības pārvaldi, kurā viņš deklarēts, bet to var izdarīt jebkurā klientu apkalpošanas centrā.

Ķeguma novada pašvaldībā izveidoti trīs klientu apkalpošanas centri (Ķegumā, Rembatē un Birzgalē), lai novada iedzīvotāji pašvaldības pakalpojumus varētu saņemt ātri, ērti un neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Iestādes, kuru sniegtos pakalpojumus apkalpo Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros: Ķeguma novada pašvaldība; Nodarbinātības valsts aģentūra; Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde; Uzņēmumu reģistrs; Valsts zemes dienests; Valsts ieņēmumu dienests; Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra; Valsts darba inspekcija; Lauku atbalsta dienests; Lauksaimniecības datu centrs.