Zaubē atkal meklēs labāko lauku torti

[ A+ ] /[ A- ]

Svarīgs konkursa kritērijs arvien bijis dabīgi produkti – lauku olas, lauku piena produkti, sezonas dabas veltes.

13.jūlijā Zaubes savvaļas kulinārais festivāls tradicionāli pulcēs labākās lauku toršu cepējas no malu malām. Konkursā «Dansukker labākā lauku torte» pieteikt savu dalību var ikviens, kas prot cept īstas lauku tortes. Vienalga, vai esat profesionālis, vai darāt to savam un draugu priekam.

Konkursa mērķis ir popularizēt lauku toršu cepšanas prasmes, veicināt to tālāknodošanu no paaudzes paaudzē, kā arī uzsvērt dabīgo produktu izmantošanas nozīmi toršu gatavošanā. Ņemot vērā, ka konkurss notiks Zaubes savvaļas kulinārā festivāla ietvaros, kā viens no galvenajiem uzsvariem un vērtēšanas kritērijiem toršu pagatavošanā ir izmantotie dabīgi produkti – lauku olas, lauku piena produkti, sezonas dabas veltes.

Šī gada toršu konkursa tēma ir mežs. Ņemot vērā konkursa iepriekšējos gados redzēto, šogad gaidāmas atkal nebijušas idejas. Pilnīga vaļa jūsu fantāzijai, kā iestrādāt tortē meža ideju!

Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 8.jūlijam, informē Dace Rubene no Amatas novada pašvaldības. Ar Daci var sazinoties e-pastā: turisms@amatasnovads.lv.

Dalībnieku skaits konkursā ir ierobežots, tādēļ piesakies laikus!

Foto no Amatas novada pašvaldības arhīva