Zemessargi aicina doties kopīgā piedzīvojumā

[ A+ ] /[ A- ]

Ja gribi doties nelielā piedzīvojumā kopā ar īsteniem zemessargiem, uzzinot visu par Zemessardzi, tad tāda iespēja būs rīt, 11.maijā. Ogres 54.bataljona zemessargi aicina doties kopā ar viņiem izzinošā pārgājienā, tas sāksies pulksten 9.00 pie bataljona Ogrē, Mednieku ielā 12.

Pasākuma plāns: 11.maijā līdz pulksten 9.00 notiks satikšanās un iepazīšanās Zemessardzes bataljonā. Pulksten 9.00 sāksies pārgājiens, tas būs apmēram 10 km garš un ar vairākiem pieturas punktiem, kuros varēs ne vien atvilkt elpu, bet arī pildīt dažādus uzdevumus, kurus būs sarūpējuši zemessargi. Dienas beigās tiks kopīgi ierīkotas naktsmītnes. Tāpat arī sagaidāmas gan vakara, gan rīta aktivitātes, uzdevumi un sarunas. Pārgājiena noslēgums plānots svētdien, 12.maija pēcpusdienā.

Apģērbs: Garās bikses (lai zari un krūmi nesaskrāpētu kājas, jo iesim pa mežu), ērti apavi un ērts t-krekls, kā arī jaka – atbilstoši laika apstākļiem (iesakām nodrošināties arī pret lietu). Noteikti neaizmirstiet arī cepuri!

Līdzi jāņem: mugursoma, kurā būs gan tas, ko kārosies pārgājiena laikā (šokolādītes, riekstiņi, ūdens), gan tas, ko uzēst pusdienu pārtraukuma laikā (maizītes, konservi vai kas cits). Tāpat arī mugursomā noderēs maiņas drēbes (otras zeķes, t-krekls, arī otri apavi). Tāpat līdzi jāņem tas, kas nepieciešams nakšņošanai – paklājiņš (var būt piepūšamais matracītis), guļammaiss un higiēnas piederumi. Tāpat ieteikums paņemt vieglus traukus ēšanai – bļodiņu, karoti, krūzīti tējai. Labi varētu noderēt arī pretsaules krēms un pretodu līdzeklis.

Piedalīties var personas no 16 gadu vecuma, bet līdz 18 gadu vecumam ir nepieciešama rakstiska vecāku atļauja, ja vien pusaudzis nav kopā ar kādu no saviem vecākiem vai aizbildņiem.

Pieteikties pārgājienam var pie Jāņa Atslēdziņa (tel. 25674818), vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi janis.atsledzins@mil.lv. Droši varat zvanīt arī tad, ja jums ir kādi neskaidri jautājumi, aiciniet līdzi domubiedrus un gatavojieties lieliskam piedzīvojumam!

Agate Gavare