Zilajos kalnos notiks tradicionālās riteņbraukšanas sacensības

[ A+ ] /[ A- ]

2016-06-02_mtb_ogre_ikskile_1 Iepriekš jau informējām, ka 9. jūlijā dabas parka “Zilie kalni” teritorijā norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības “OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016”.

Domājot par to, lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu izbaudīt sacensību “garšu” un nenobīties no garajiem kilometriem, organizatori ir izveidojoši distanci, kas būs piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan iesācējiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Viena apļa garums būs 16 km, veicot to, dalībniekiem būs iespēja izbaudīt Ogres Zilo kalnu dabas parka reljefu, visā garumā izbraukt jauno distanču slēpošanas trasi no Ogres līdz Ikšķilei un apskatīt citus objektus dabas parka teritorijā, piemēram, 30 metrus augsto Zilo kalnu skatu torni, kas uzcelts augstākajā Zilo kalnu punktā.

Dalībniekiem tiks piedāvāta “maratona” distance 48 km (trīs apļi), “pusmaratona” distance 32 km (divi apļi), un “ģimenes” distance 16 km (viens aplis). Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 200 – 800 m garumā. Visas trases shēmas meklējamas ŠEIT.

Sacensību centrs būs atvērts un reģistrācija sāksies no plkst. 10:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā. Plkst. 11:00 pirmie uz starta līniju stāsies paši mazākie dalībnieki, bet plkst. 12:30 starta šāviens tiks dots visām pārējām distancēm.

Sacensību iepriekšējā online reģistrēšanās notiks līdz 7. jūlija plkst. 24:00.

Pieteikties sacensībām var “SportLat” birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā) kā arī mājas lapā www.sportlat.lv

Ogres un Ikšķiles novada iedzīvotājiem tiek piedāvātas īpašas dalības maksas. Pieteikties var Ogrē, “Nesēdimājās” velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26 (darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz 15:00), bet Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 (Otrd. – Piektd.: no plkst. 8:30 līdz 17:00, sestdienās no plkst. 10:00 – 18:00).

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs “SportLat” sadarbībā ar Ikšķiles un Ogres novada pašvaldībām, kā arī “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksu “Zilie kalni””.

Informāciju sagatavoja Jānis Dreiškins,

sacensību organizators