2.novembrī – «Neesiet kautri, šeit būs jautri!»

[ A+ ] /[ A- ]

2.novembrī biedrība «SK Skrējiens» Ogres novada Sporta centra hallē (Skolas ielā 21, Ogrē) organizē ģimeņu dienas pasākumu «Neesiet kautri, šeit būs jautri!», kurā aicināta piedalīties ikviena Ogres novada ģimene ar bērniem vecumā no četriem līdz sešiem gadiem. Dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās pasākuma dienā no pulksten 11.00 līdz 11.45, sākums pulksten 12.00.

Ģimenes komandas sastāvā jābūt 3 – 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz viens ir pirmsskolas vecuma bērns vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, kā arī vismaz viens pieaugušais (18 gadi un vairāk). Ģimenes komandas sastāva variācijas var būt dažādas, sākot ar tradicionālo – mamma, tētis, bērni, beidzot ar vecmāmiņu, krusttēvu, vecāko māsu vai brāli.

Ģimeņu diena «Neesiet kautri, šeit būs jautri!» tapusi, pateicoties 2019.gada Ogres novada pašvaldības projektu konkursam «Radoši-Aktīvi-Darbīgi-Izglītojoši-Ogres novadam!». Dalība pasākumā ir bez maksas. Projekta mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk Ogres novada ģimeņu sportiskās aktivitātēs, kopā jautri pavadot laiku un veicot visdažādākos uzdevumus. Mīļi aicināts ikviens interesents!