23.janvārī – dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulce

[ A+ ] /[ A- ]

23.janvārī – dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulce

Dzintra Dzene

SIA «Ogres Namsaimnieks» Administratīvā departamenta vadītājs Ritvars Cinītis informē, ka 2020.gada 23.janvārī pulksten 19 Zilokalnu prospektā 12, Ogrē (2.stāva zālē), notiks šā gada pirmā dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un kontaktpersonu kopsapulce.

Darba kārtībā paredzēts izskatīt trīs galvenos jautājumus – par dzīvokļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kas SIA «Ogres Namsaimnieks» klientiem tiek piedāvāta no šī gada sākuma, 2020.gada apsaimniekošanas tāmēm un dzīvojamo māju uzturēšanas darbu plāniem (veicamajiem darbiem), kā arī par piedāvāto bedrīšu remontu dzīvojamo māju iekšpagalmos. Ritvars Cinītis norāda, ka sapulces gaitā tiks pārrunāti arī citi aktuāli jautājumi.

SIA «Ogres Namsaimnieks» aicina dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas un kontaktpersonas piedalīties kopsapulcēs, jo tajās tiek pārrunāti dzīvojamajām mājām būtiski jautājumi, kas skar daudzus dzīvokļu īpašniekus.

SIA «Ogres Namsaimnieks» kopsapulces tiek rīkotas, lai informētu dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas un kontaktpersonas par tiem jautājumiem, kas iekļauti darba kārtībā un attiecas uz uzņēmuma pārvaldīšanā esošajām dzīvojamajām mājām kopumā. Par atsevišķu dzīvojamo māju problēmjautājumiem būtu individuāli jāvēršas pie SIA «Ogres Namsaimnieks» speciālistiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!
www.ovv.lv