28.janvārī lielvārdietei Gundegai Širovai – 90!

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no kora «Kamene» arhīva Gundega Širova, saņemot Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu «Goda Lielvārdietis».

Daudz baltu dieniņu!

28.janvārī lielvārdietei Gundegai Širovai – 90!

Antonijs Kleperis, kora «Kamene» vadītājs

Lielvārdes novada Kultūras centra senioru kora «Kamene» dziedātāji un diriģenti sveic Gundegu Širovu skaistajā jubilejā!

«Gundega, Tu esi mūsu atjaunotā kora «Kamene» dibinātāja, prezidente, skaisto sarkano tērpu un Lielvārdes jostas fragmentiņu autore un sagādātāja, esoša sardzē par katru kora soli. Tu esi pelnījusi mūsu apbrīnu Tavai enerģijai, varēšanai, zināšanām, vadīšanai…. Paldies Tev! Gribēju Tev sūtīt apsveikumu arī pa pastu. Devos pēc šādas kartiņas. Nav! Ar tādu dižu uzrakstu nav, it kā izdevēji domātu, ka tādi cilvēciņi ir jau tālumā, nedzīvo. Bet, re, kā dzīvo! Un kā vēl! Lai dzīvo! Gundega, es vēlu Tev veselību, spēku, izturību, labu ļaužu mīlestību! Ir teicis Rainis, to Tu zini, ka labie darbi atmaksājas visi,» tā Sarmīte Gaveika.

Foto no kora «Kamene» arhīva «Kamenes» jubilejas koncertā – kora prezidente Gundega Širova (centrā) un dziedātāja Sarmīte Gaveika.

«Jubilāre Gundega? Pamanāma! Vizuāli – jau pa gabalu. Ar jauneklīgu gaitu, mūsdienīgi un gaumīgi ģērbusies. Nav taču «tante ar brošu». Koncertos pārsvarā visu dzied no galvas, tātad arī mājās mācījusies. Vienīgā puķe (vārda ziņā) korī. Gundegas esot indīgs augs. Nezinu, varbūt… Ne viss var patikt, ko viņa dažreiz pasaka, bet ir jāieklausās – var noderēt. Personība! Liekas, bija un ir paraugs jaunākajām paaudzēm ģimenē. Teiktu – joprojām arī spridzīga. Jubilejas noskaņās – visu to labāko! Sveicu!» pievienojas Gunārs Jākobsons.

«Gundega, būdama cienījama seniora vecuma dāma, vada aktīvu dzīvi. Katru dienu rītos un vakaros jebkuros laika apstākļos ar velosipēdu devās pie savas vistu saimes Bērzu ielā, lai ar iegūtajām bioloģiskajām olām apgādātu savu divu bērnu ģimenes, kurās aug astoņi mazbērni. Daudzus gadus Gundega īpaši rūpējas par savu vecāko mazdēlu Raiti. Viņa aktīvi piedalās visos Lielvārdes pensionāru un invalīdu biedrības pasākumos, regulāri apmeklēja teātra izrādes Rīgā un Valmierā. Viņas vaļasprieks ceļošana patlaban ir piebremzēts, bet tāpēc Gundega nav apstājusies. Nevienu dienu bez aktivitātēm! Cītīgi mācās akordeona spēli, katru dienu dodas pastaigās pa dzimtās Lielvārdes ielām un parkiem. Vēlu Gundegai – ilgi vēl būt aktīvai, būt kustībā!» vēl Ausma Ozoliņa.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!