30. augustā atvērto durvju diena Ogres Tehniskajā sporta centrā

[ A+ ] /[ A- ]

30. augustā pulksten 17 Ogres Tehniskajā sporta centrā, kas atrodas Jaunogres prospektā 2 (pie Ogres stadiona) notiks atvērto durvju dienas pasākums, kurā visus interesentus paredzēts iepazīstināt ar centra piedāvātiem pakalpojumiem un izmantošanas iespējām.

Atvērto durvju dienas pasākuma ietvaros Nacionālie Bruņotie spēki demonstrēs savus ieročus (bruņojumu), ekspozīcija būs skatāma šautuvē līdz pulksten 18. No plkst. 18 līdz 19 visi, kas vien vēlēsies, varēs izšaut no visiem pieejamiem ieročiem, ar kuriem atļauts šaut šautuvē. No 17 līdz 19 pie 25 metru atzīmes varēs apskatīt šautuves ieročus (YRAL-2, CM-2, pistoles «Margoļina», GLOCK-17). Ar mazkalibra ieročiem varēs izšaut pa elektroniskiem mērķiem un paskatīties, kā tie darbojas. Šautuves administrators atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar šautuves kārtības noteikumiem un šautuves iespējām.

Ogres Tehniskais centrs piedāvā no pulksten 17 līdz 18 iepazīties ar auto apmācības klasi. Iepazīšanos vadīs CSN pasniedzējs E.Rullis. Iepazīšanos ar auto vadīšanas automobili vadīs auto instruktors J.Sīlis. Tiem, kurus interesē motocikli, būs iespējami braucieni ar saviem braucamajiem pa treniņu laukumu.

Gaidām ciemos Ogres Tehniskajā centrā, Ogrē, Jaunogres prospektā 2!