30.septembrī auto-foto orientēšanās sacensības «Lielvārdes josta»

[ A+ ] /[ A- ]

Sestdien, 30.septembrī, Lielvārdes novadā jau trešo reizi norisināsies auto-foto orientēšanās sacensības «Lielvārdes josta», starta vieta pie kultūras nama «Lielvārde», pirmais starts pulksten 11.30.

Tā būs kolosāla, veselīga adrenalīna deva, kas iegūta, pavadot laiku kopā ar komandu orientējoties pa Lielvārdes novadu! Tās nav sacensības uz ātrumu, tā ir prasme kopā ar pārējiem komandas dalībniekiem stratēģiski izplānot maršrutu, pētīt karti un orientēties dabā.

Komandā var būt no trim līdz pieciem dalībniekiem, vienības dalības maksa – 10 EUR. Komandām dalībai sacensībās jāreģistrējas līdz 28.septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: turisms@lielvarde.lv. Pieteikumā jānorāda: komandas kapteiņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasta adrese, pārējo komandas dalībnieku vārdi un uzvārdi, komandas nosaukums, komandas sacensību auto marka un valsts numura zīme.

Sacensības organizē Lielvārdes novada pašvaldība. Vairāk informācijas, rakstot uz e-pasta adresi turisms@lielvarde.lv, vai pa tālr. 25419714.

Aleksandrs Čerņavskis, Lielvārdes novada tūrisma speciālists