4.maijā loka šaušanas meistarklase Lauberē

[ A+ ] /[ A- ]

4.maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā, pasaules čempions loka šaušanā Pēteris Gribulis lielus un mazus interesentus aicina uz Ogres novada Lauberes pagastu, kur sporta klubā «Amazones» no pulksten 11.00 līdz 15.00 meistara vadībā bez maksas varēs apgūt aizraujošo loka šaušanas prasmi.

Loka šaušana ir tehnisks sporta veids, kas attīsta daudzas pozitīvas īpašības – mieru, stabilitāti, trenē uzmanību un koncentrēšanās spēju, kas palīdz labāk justies arī mūsdienu trauksmainajā ikdienā. Kā stāsta P.Gribulis, Latvijā patlaban ir vairāki simti loka šaušanas entuziastu. Profesionāli ar šo sporta veidu nodarbojas pāris desmiti sportistu, kuri ar labiem panākumiem nes Latvijas vārdu pasaulē, gūstot godalgotas vietas Eiropas un pasaules mēroga sacensībās.

Apmācības loka šaušanā «Amazonēs» notiek, pateicoties Nacionālā dāvanu eksperta, uzņēmuma «Lieliska dāvana» rīkotajai 4.maija akcijai, kuras laikā iedzīvotājiem jau otro gadu tiek dāvāta iespēja bez maksas izmēģināt ģimeniskas izklaides visā Latvijā.