Lielvārdes florbolistiem četri zaudējumi pēc kārtas

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvara Raita foto Lielvārdes florbolisti pirms Cēsīs notikušās spēles.

Ritvars Raits

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione «Lielvārde/Fat Pipe» piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas – pretinieku laukumā atzīts «Valmieras», «Pārgaujas» un «Talsu NSS/Krauzers» pārākums, bet mājas spēlē piedzīvota sakāve pret komandu «Irlava/Avant».

28.martā lielvārdiešus uzņēma turnīra līdere «Valmiera». Mača rezultātu atklāja mājinieki (0:1), bet 14.minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts, jo ar vārtu guvumu atbildēja lielvārdietis Juris Sandis Jēgers – 1:1. Neizšķirts bija arī brīdī, kad abas komandas devās pārtraukumā – 3:3. Otrā perioda sākumā Rūdis Žukelis vadībā ar 4:3 izvirzīja komandu «Lielvārde/Fat Pipe», bet līdz otrajam pārtraukumam laukuma saimnieki guva divus vārtus – 4:5. Laukuma saimnieki vadības grožus no rokām vairs neizlaida. Pamatlaika beigās Lielvārdes komanda mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet šoreiz tāds risks neattaisnojās – pretinieki pat divas reizes raidīja bumbiņu tukšos lielvārdiešu vārtos, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 5:8. Par labāko spēlētāju starp lielvārdiešiem atzina divu vārtu autoru Juri Sandi Jēgeru, bet Rūdim Žukelim 2 (1+1) punkti.

2.aprīlī Lielvārdes florbolisti viesojās Cēsīs, kur viņus uzņēma Stalbes komanda SK «Pārgauja». Jau no pirmajām cīņas minūtēm laukumā dominēja abu komandu vārtsargi. Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 12. minūtē lielvārdietis Niks Blumfelds izlauzās cauru mājinieku aizsardzības līnijai un atklāja rezultātu – 1:0. Stalbiešu atbilde sekoja tikai 23. minūtē – 1:1. Tajā pašā otrajā periodā pusotras minūtes laikā Stalbes florbolisti izpildīja divus soda metienus, tomēr abos gadījumos viņiem neizdevās pārspēt Lielvārdes komandas vārtsargu Jāni Salceviču. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki aktīvāk apdraudēja viesu vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:1. 56.minūtē Sandis Mihailovskis vienus vārtus atguva (2:3), tomēr uzvaru ar 4:2 svinēja SK «Pārgauja». Lielvārdes komandā labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš neitralizēja 23 no 26 pretinieku metieniem. Salceviča komandas biedrs Niks Blumfelds ar 2 (1+1) punktiem bija rezultatīvākais.

5.aprīlī «Lielvārde/Fat Pipe» devās uz Kurzemi, lai krustotu nūjas ar komandu «Talsu NSS/Krauzers». Talsos notikušajā spēlē pirmie varēja uzgavilēt lielvārdieši, jo 6.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Markuss Nazarovs (1:0). Jau nākamajā minūtē mājinieki atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr līdz pirmajam pārtraukumam vadībā ar 2:1 atkal bija izvirzījušies mūsu florbolisti. Toties otrā perioda laikā vadību ar 3:2 pārņēma talsenieki, kuri 48.minūtē jau panāca 5:2. Lielvārdiešiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu (3:5), bet pēc nepilnas minūtes mūsējie guva vēl vienus vārtus, atjaunojot sportisko intrigu – 4:5. Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tas nozīmēja, ka uzvaru ar minimālu pārsvaru izcīnījusi Talsu komanda – 6:5. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā nopelnīja Rūdis Žukelis, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli Nika Blumfelda kontā, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Juris Sandis Jēgers.

Turpinājumu par 10.aprīļa spēli Lielvārdes novada Sporta centrā lasiet jaunajā „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!