Ikšķilietim Patrikam Gailumam 3.vieta «Ventspils šķēpos»

[ A+ ] /[ A- ]

Jura Bērziņa-Soma foto Ikšķilietis Patriks Gailums šīs sezonas pirmajās divās sacensībās kāpis uz goda pjedestāla.

Ritvars Raits

5.jūnijā notika olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības «Ventspils šķēpi 2021», kurās trešo vietu izcīnīja ikšķilietis Patriks Gailums.

Patriks Gailums, kurš pagājušajā mēnesī ar rezultātu 80,79 m izcīnīja uzvaru Jāņa Lūša piemiņas kausa izcīņas sacensībās, sestdien startēja arī «Ventspils šķēpos». Šoreiz ikšķilieša radītais šķēps tik tālu nelidoja – labāko rezultātu viņš sasniedza sestajā mēģinājumā – 77,41 m. Tuvākais sekotājs tika pārspēts par vairāk nekā sešiem metriem, bet līdz uzvarai pietrūka nepilna metra. Pirmo vietu ar rezultātu 79,78 m izcīnīja Jānis Svens Grīva, bet otrajā vietā ar 78,35 m ierindojās Rolands Štrobinders.

Šajā sacensībās piedalījās arī divi jaunie mūspuses šķēpmetēji. Vecuma grupā U20 6.vietu ar rezultātu 35,75 m ieņēma Ogres novada sporta centra audzēkne Krista Igenberga (treneris – Artūrs Priževoits), bet vecuma grupā U18 5.vietā ar rezultātu 48,53 m ierindojās Lielvārdes novada sporta centra audzēknis Matīss Sniedze (trenere – Iveta Puķīte).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!