– Kad, jūsuprāt, vajadzīga iecietība?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kad, jūsuprāt, vajadzīga iecietība?

Maija Audere no Ogres:

– Iecietība vajadzīga vienmēr. Tā dod iespēju abām pusēm sevi apliecināt vai noliegt, vai kā… Ikdienā iecietību sastopam minimāli, jo cilvēks nav ieinteresēts saprast otru pusi, viņš grib sevi, sevi parādīt, un viss!

 

Juris no Ogres:

– Iecietība vajadzīga visu laiku. Pensija jāsagaida, iecietību vajag. Sabiedrība paliek prasīgāka, gan pret citiem… Apsveicu visus ar 1.jūliju! Kur vēl labāk! Vasariņa turpinās. Sociālie nodokļi visu mūžu maksāti, pietiks visam.

 

Uldis no Elkšņiem:

– Iecietība? Tūlīt pateikšu! Iecietība būtu vēlama konfliktu risināšanā, savu iegribu iegrožošanā, pret vājāku cilvēku… Teiksim, šī persona mani nemaz neinteresē ar savu bagātību, bet viņš mani traucē, viņš man bāžas virsū…

 

Sergejs Vinogradovs no Ķeipenes:

– Iecietība vajadzīga, lai cilvēks dabūtu oficiālu darbu. Piemēram, lai pļautu zāli pagastā. Ķeipenē visi ir iecietīgi. Pagasta vadība sirsnīga, vienmēr var parunāties. Un visam skatās līdzi, visu pārbauda, lai būtu viss kārtībā…

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!