– Kāpēc esošajai varai ir tik zemi reitingi?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Kāpēc esošajai varai ir tik zemi reitingi?

Silvija no Ciemupes:

– Tāpēc, ka viņi ir «kāsēji». Tas nozīmē to, ka mantkārīgi izmanto esošo situāciju valstī sava labuma gūšanai. Ko mēs varam darīt? Mēs varam stāvēt un protestēt, būt pret to visu.

 

Ludmila Saulīte no Ogres:

– Es domāju, ka visam jau ticība beigusies, jo solīt sola daudz ko, bet reāli tikai par sevi domā. Mana ticība beigusies jau gadus piecus. Vai ticība atjaunosies – nezinu. Varbūt, ja jauni cilvēki būs, tad jā, bet uz doto brīdi – nē.

 

Pēteris Ribka no Birzgales:

– Man, parastam cilvēkam, tas ir šausmīgi grūts jautājums. Es domāju, ka tā nemaz nav. Valdība dara, ko var. Piemēram, man kā černobilietim nupat palielināja pensiju. Nu, ko es varu par viņiem sūdzēties? Viņi par mani rūpējas.

 

Lidija no Ciemupes:

– Cilvēkiem neviena vara nav bijusi laba, jo vienmēr ir kādas kritikas. Šobrīd ir pandēmija, un cilvēki ir aplamās domās, netic pat zinātnei un medicīnai. Valstij ir normāli vadītāji, tikai ir cilvēku grupa, kam vienmēr ir kaut kādi iebildumi…

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!