8.augustā tirdziņš-andele Ikšķiles Brīvās skolas dārzā

[ A+ ] /[ A- ]

8.augustā tirdziņš-andele Ikšķiles Brīvās skolas dārzā

8.augustā no pulksten 10.00 līdz 16.00 Ikšķiles Brīvās skolas dārzā norisināsies apģērbu un lietu andele – tirdziņš. Būs gan pieaugušo, gan bērnu drēbes un lietas. Tirgotājiem dalības maksa – 7,00 eiro. Pieteikumi jāsūta uz e-pasta adresi pasakumi@brivaskola.lv. Pircējiem ieeja bez maksas.

Andeles rīkotāji ar prieku gaida tirgotājus un apmeklētājus ne tikai no Ikšķiles, bet arī citām pilsētām! Tirdziņā būs iespēja gan tirgot, gan pirkt: drēbes (pieaugušo un bērnu); rotaļlietas, spēles, mantas bērniem; grāmatas (gan pieaugušo, gan bērnu); rotaslietas un aksesuārus; kosmētiku, higiēnas preces, smaržas (nekomerciālos nolūkos, tirgotāji drīkst pārdot savus «neveiklos» pirkumus vai saņemtās dāvanas, kuras tomēr nesadzīvo ar saņēmēju; interjera lietas, traukus (mājas – no sava mājas interjera, nekomerciāli!); mūzikas instrumentus (pieaugušajiem un bērniem); sporta inventāru bērniem un pieaugušajiem (skrituļslidas, ūdens hobiju inventārs, slēpes, ragaviņas, riteņus u.tml.); dažādus pašu radošus darinājumus – rokdarbus (sākot no rotām līdz groziem, virtuves dēlīšiem un dažādiem mākslas darbiem, kā gleznām, keramikas u.tml.). Būs pieejami dažādi gardumi (saldējumi, kūkas, maizes u.tml.) un dzērieni (kafija, kombuča, limonādes u.tml.) no «Brīvais veikals» (ņemiet līdzi take away krūzes, dakšas, karotes un savus līdzņemšanas traukus!)

Valstī esošā epidemioloģiskā situācija prasa ievērot īpašus un jau visiem zināmus noteikumus – masku nēsāšanu tirgus teritorijā un distancēšanos. Būsim atbildīgi un saprotoši! Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!