9.jūlijā “Citādi Zvejnieku svētki Ikšķilē”

[ A+ ] /[ A- ]

9.jūlijā Ikšķiles estrādē notiks SIA «Jauko pasākumu aģentūra» otrais rīkotais brīvdabas koncerts – «Citādi zvejnieku svētki jeb Plosts Ikšķilē».

Ikšķiliešu uzņēmuma debija kultūras un izklaides jomā bija maija beigās notikušais rokgrupas «Pērkons» 30 gadu jubilejas koncerts. Nu «JPA» uz Ikšķili ataicinājusi vairākas pazīstamas latviešu mūzikas grupas un izpildītājus: «Credo», Lingu un «Tranzītu», kā arī dīdžeju Robertu Gobziņu. Ieeja estrādē būs no pulksten 19. No pulksten 20 līdz 22 uzstāsies grupa «Credo», nākamās divas stundas – Linga, pēc pusnakts vieta uz skatuves būs atvēlēta «Tranzītam», bet līdz pulksten 4 un pat ilgāk, ja tikai būs, kas dejo, mūzikas diskus mainīs R.Gobziņš.

Kā «OVV» atklāja pasākuma rīkotāji, visas grupas spēlēs pilnu koncerta programmu, «Credo» puiši solījuši uzspēlēt vēl nedzirdētas jaunas dziesmas, kā arī, protams, vecos hītus, tāpat arī Gvido Linga. Grupa «Tranzīts» jau spēlēs savu diskomūziku, kurai skanot, jau varēs kārtīgi laist dančus. Koncerta starpbrīžos, kas ilgs apmēram 15 minūtes, pasākumu vadīs R.Gobziņš.

«Jauko pasākumu aģentūra» parūpējusies, lai Zvejnieku svētki Ikšķilē būtu atraktīvi un jautri – lai nav tikai sēdēšana estrādes solos. Pasākuma rīkotāji ir sameklējuši atbalstītājus, kuriem pateicoties, koncerta apmeklētājiem tiks pasniegtas dažādas pārsteiguma balvas. Piemēram, brauciens ar limuzīnu, braucieni ar laivu pa Daugavu, kā arī dažādi piemiņas suvenīri. Galvenā balva būs no veikala «Sils» – zāles pļāvējs, kas tiks pasniegts kādam iepriekšpārdošanā nopirktas biļetes īpašniekam.

«JPA» cer, ka pasākums Ikšķilē būs gana interesants un jauks. Tā būs lieliska iespēja ikšķiliešiem, ogrēniešiem un daudziem citiem zvejnieku svētkus nosvinēt tepat uz vietas, nevis braukt garu ceļu līdz Salacgrīvai, Rojai vai Ventspilij.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās, kā arī Ikšķiles Tautas namā un konditorejā «Rūberts» (Ikšķilē pie stacijas). Biļešu cena iepriekšpārdošanā – Ls 4, pasākuma dienā – Ls 5. Bērniem līdz 10 gadiem ieeja bez maksas.

Sestdien, 9.jūlijā, tiekamies Ikšķiles estrādē!