Abām Ogres futbola komandām uzvaras 2. līgā

[ A+ ] /[ A- ]

Pagājusī nedēļa bija veiksmīga abām mūsu komandām – «OSC/FK-33» un FK «Fortūna», kuras piedalās Vidzemes reģiona 2010. gada 2. līgas futbola čempionātā – visās spēlēs svinētas uzvaras.

6. jūlijā «OSC/FK-33» Ogres stadionā uzņēma FK «Limbaži» futbolistus un uzvarēja ar 8:1. Divus vārtus guva A.Kondratjevs, pa vieniem – R.Rubīns, A.Pūpols, A. Radionovs un A.Vengers, bet vēl divos gadījumos limbažnieki paši raidīja bumbu savos vārtos. Pēc ilgāka laika «OSC/FK-33» spēlētāji nopelnīja arī brīdinājumus – pie dzeltenajiem plāksteriem tika A.Kazakovs un D.Božeņins.

8. jūlijā šī pati Ogres komanda viesojās pie FK «Aizkraukle» futbolistiem, kurus pieveica ar 6:2. Trīs golus iesita A.Vaivods, divus – R.Rubīns, vienus – R.Atrahimovičs. Dzeltenās kartiņas nopelnīja S.Lovčinovskis un R.Vengers.

9. jūlijā ar limbažniekiem, tikai viņu laukumā, tikās FK «Fortūna», tikai viņu laukumā. Ogrēnieši uzvarēja ar 4:2. Golus guva R.Samohvalovs, D.Grozovs, un V.Lampickis, bet vēl vienu bumbu FK «Limbaži» spēlētāji paši atkal raidīja savos vārtos.

Šonedēļ abas Ogres futbola komandas aizvadīs pa vienai spēlei – FK «Fortūna» 17. jūlijā viesosies pie FK «Priekuļi», bet «OSC/FK-33» 18. jūlijā pulksten 12 savā laukumā uzņems FK «Smiltene-BJSS».