Aicina balsot par labāko un atsaucīgāko pastnieku

[ A+ ] /[ A- ]

Aicina balsot par labāko un atsaucīgāko pastnieku

VAS «Latvijas Pasts» jau desmito reizi rīko tradicionālo konkursu «Mans pastnieks», lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par precīzāko, zinošāko uz izpalīdzīgāko. Lai nominētu savu labāko pasta darbinieku, «Latvijas Pasts» aicina ikvienu klientu vēl līdz 31.janvārim tiešsaistē iesniegt konkursa anketu, kas atrodama uzņēmuma mājaslapā www.pasts.lv, vai arī nosūtīt to pa pastu ar jau apmaksātu piegādi. Drukātās anketas bija ievietotas visos Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2021.gadam, kas bez maksas tika piegādāti lasītāju pastkastītēs pirms abonēšanas kampaņas sākuma pagājušā gada oktobrī.

Latvijas Pasts patlaban saņēmis jau vairākus tūkstošus klientu aizpildītu labākā pasta darbinieka anketu – lielākā daļa joprojām tiek saņemtas pa pastu, taču būtiska iedzīvotāju aktivitāte novērojama arī tiešsaistē.

«Latvijas Pasts» konkursu «Mans pastnieks» rīko, lai dotu iespēju pateikt paldies kādam no uzņēmuma aptuveni 2300 pastnieku un pasta nodaļu darbinieku – tieši pateicoties viņiem, katru darbdienu pasta sūtījumi tiek piegādāti uz jebkuru adresi visā valsts teritorijā gan adresātu pastkastītēs, gan tieši rokās, gan uz birojiem. Pastnieka un pasta operatora profesiju īpaši novērtē lauku reģionos, jo pasta darbinieki ir izpalīdzīgi un atsaucīgi arī ārpus tiešo darba pienākumu izpildes, ar padomu vai praktisku rīcību nereti atbalstot tos, kas paši par sevi parūpēties nespēj. Labākais 2020.gada pastnieks un pasta nodaļas operators tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no «Latvijas Pasta».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!