Aicina humoršovs «Sievietes, sievietes …»

[ A+ ] /[ A- ]

Velta Skurstene un Ilze Laila Purmaliete.

Velta Skurstene un Ilze Laila Purmaliete.

28.aprīlī pulksten 19.00 tas būs skatāms Ogres Kultūras centrā!

Jaunajā humoršovā apvienojušās pazīstamas latviešu aktrises – Velta Skurstene, Regīna Devīte, Daiga Gaismiņa, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Ieva Aleksandrova – Eklone, kā arī TV šovu zvaigzne un dejotāja Sarmīte Prule, dziedātāja Laila Ilze Purmaliete. Humoršova režisors ir Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, kurš bija viens no galvenajiem populārā humoršova «Žurka (ne)būs» režisētājiem. Viņš arī iejūtas pasākuma vadītāja lomā, atsevišķās reizēs dublējoties ar Aināru Ančevski.

Par ko sievietes smaida un joko? Nu, protams, – par vīriešiem! Trāpīgi un asprātīgi aktrise Velta Skurstene ventiņmēlē stāsta draudzenei par konfliktu virtuvē ar mīļoto vīru un par to, kas notiek tad, ja sieva vēlas vīru pārsteigt un iztīrīt garāžu. Kļūst skaidrs, ka vīriešiem tādi pārsteigumi nepagalam nepatīk. Neizpaliek jautājums, bez kura sievietes nu nekādi nevar iztikt. Bez kažoka var, bet ir grūti, bez briljantiem arī var, tikai viņas vēl to nezina. Vienīgais, bez kā sievietes nevar iztikt, ir runāšana!

Protams, jaunajā humoršovā neiztiek arī bez politikas, jo kā nekā vēlēšanas nav vairs aiz kalniem. «Pasauli izglābs sievietes!» – tā sauc jauno politisko spēku, kurā apvienojušās sievietes, lai ņemtu grožus savās rokās un glābtu Latviju. Jaunās partijas sievietēm ir idejas: viņas atļaus gurķim augt līkam (ko neļauj ES) un eiro banknotes labākai atpazīšanai aprīkos arī ar garšas sensoriem, piemēram, 20 eiro banknote garšos pēc zemenēm, bet 200 eiro – pēc melnajiem ikriem. Radīta arī jaunā ES himna ar vārdiem latviešu valodā, ko nu paredzēts skandināt visā Eiropā, jo šova veidotāji uzskata, ka kāda latviešu komponista ideja nomainīt Latvijas himnu ir mērķēta par zemu. Šova laikā skatītājiem būs iespēja tikties ar slaveno gaišreģi Elvīru Trejaci, kura nav spējusi atrast sev līdzvērtīgu pretinieku Ekstrasensu cīņās, tādēļ sacenšas tikai pati ar sevi. Viņa demonstrēs patiesi aizraujošus trikus un strādās ar visu skatītāju zāli.

Pareizi atbildot uz šiem jautājumiem, «OVV» lasītājiem ir iespēja saņemt divus ielūgumus uz izrādi.

1. Humoršovā «Sievietes, sievietes» viens no tēliem, kas skatītājus smīdina visvairāk, ir ekstrasense Elvīra Trejace. Kādā veidā viņa tikusi pie savām spējām?

* Viņai iespēra zibens,

* uzkrita lāsteka,

* spējas tika pārmantotas no vecmāmiņas.

2. Humoršova «Sievietes, sievietes …» turpinājums būs humoršovs ar nosaukumu

* «Dīvainā Latvija»,

* «Vīrieši, vīrieši …»,

* «Smieklu gredzenā».

3. Humoršova «Sievietes, sievietes …» režisors un vadītājs Mārtiņš Egliens pēc horoskopa ir

* Auns,

* Svari,

* Lauva.

 

4. Humoršovā piedalās populārā seriāla «Ugunsgrēks» aktrise Regīna Devīte. Kurā teātrī strādā aktrise?

* Liepājas teātrī,

* Valmieras teātrī,

* Daugavpils teātrī.

Jūsu zvanus gaidām trešdien, 23.aprīlī, no pulksten 10.00 līdz 11.00. «OVV» tālr. 65025095, 29284373.

***

Lūk, pareizās atbildes uz grupas «Galaktika» un Viktora Lapčenoka koncertu, kas 26.aprīlī pulksten 19.00 notiks Ogres Kultūras centrā:

1. Grupa «Galaktika» galveno balvu atdeva grupai «Sestā jūdze»;

2. Viktors Lapčenoks nodarbojies ar basketbolu;

3. Viktors Lapčenoks savu pirmo solo dziesmu iedzied 1971.gadā.

4. Pirms 14 gadiem grupa «Galaktika» bija pazīstama ar nosaukumu «Laineri».

Šoreiz ielūgumus uz koncertu nopelnījuši: Lilija Meiere, Andrejs Krastiņš, Eleonora Vancere, Alvīne Špakovska, Santa Meiere un Anna Kudeiko. Tos darba laikā lūdzam saņemt «OVV» redakcijā.

Publicitātes foto