Aicina iesaistīties akcijā «Vienoti dziesmā, dejā un asisnritē!»

[ A+ ] /[ A- ]

Tuvojoties Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar Tautas deju ansambli «Liesma» uzsāka izaicinājuma akciju «Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē!». Akcijas laikā VADC aicina Latvijas koru un deju kolektīvus kopīgi ziedot asinis. Uzcītīgākie kolektīvi saņems balvas no starptautiskā autobusu pārvadātāja «Lux Express» un saldumu ražošanas uzņēmuma «Laima».

Izaicinājums tika sākts 23.aprīlī, un tas turpināsies divus mēnešus – līdz 22.jūnijam. Izaicinājumā var piedalīties kori un deju kolektīvi no visas Latvijas. Kolektīvu dalībnieki aicināti akcijā iesaistīt arī draugus, paziņas un ģimenes locekļus, jo kori un deju kolektīvi (katrs) tiks apbalvoti divās kategorijās: 1) koris un deju kolektīvs, kurš proporcionāli dalībnieku skaitam ziedojis visvairāk asiņu, balvā saņems starptautiskā autobusu pārvadātāja «Lux Express» bezmaksas braucienu visam kolektīvam uz kādu no kompānijas piedāvātajiem galamērķiem; 2) koris un deju kolektīvs, kura vārdā visvairāk ziedotas asinis, balvā saņems saldu pārsteigumu no saldumu zīmola «Laima», kā arī ekskursiju gida pavadībā «Laimas» šokolādes muzejā visam kolektīvam. Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļas ietvaros. Precīzāka informācija par vietu un laiku sekos izaicinājuma noslēgumā.

Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz: san@vadc.gov.lv, norādot kolektīva nosaukumu, dalībnieku skaitu kolektīvā, kā arī aptuveno asins ziedotāju skaitu. Kolektīvi, kuri nebūs pieteikuši savu dalību izaicinājumā, balvu izcīņā piedalīties nevarēs. Izaicinājumam varēs pieteikties visu tā norises laiku. Jautājumu gadījumā var sazināties ar VADC sabiedrisko attiecību speciālisti Ilzi Bergmani, rakstot: ilze.bergmane@vadc.gov.lv vai zvanot uz tālr. 28663415.

Mūsu novadu koru un deju kolektīvu dalībnieki, kas vēlas piedalīties izaicinājumā, var doties to darīt uz Rīgu – Valsts asinsdonoru centru Sēlpils ielā 9, Rīgas Austrumu KUS klīniku «Gaiļezers» vai donoru pieņemšanas vietu Merķeļa ielā 11. VADC izbraukums uz Ogri notika pagājušajā nedēļā, bet jauni izbraukumi uz Ikšķili, Ķegumu vai Lielvārdi pagaidām nav plānoti. Iespējams, tādi notiks jūnijā.

Agate Gavare