Aicina izvirzīt pretendentus apbalvojumam «Goda Lielvārdietis»

[ A+ ] /[ A- ]

Aicina izvirzīt pretendentus apbalvojumam «Goda Lielvārdietis»

Apbalvojumam «Goda Lielvārdietis» pasniegšanas mērķis ir apzināt, atbalstīt un godināt cilvēkus, kuri ar savu nesavtīgo darbu un aktivitātēm ir veicinājuši Lielvārdes, Jumpravas, Lēdmanes attīstību, kā arī popularizējuši savas dzīvesvietas vārdu Latvijas un starptautiskā mērogā. Apbalvojums «Goda Lielvārdietis» ir apbalvojums, ko piešķir par sevišķiem nopelniem Lielvārdes, Lēdmanes un Jumpravas labā – sabiedriskajā, kultūras, izglītības un sporta jomā vai saimnieciskajā darbībā. Pretendentus iespējams pieteikt līdz 28.oktobrim.

To var izdarīt:

* aizpildot tiešsaistes anketu tīmekļa vietnē lielvarde.lv;

* aizpildot un aizlīmētā aploksnē ievietojot izdevuma «Lielvārdes Ziņas» oktobra numurā publicēto pieteikuma anketu. Aizlīmētā aploksne jānogādā uz kādu no zemāk norādītajām vietām;

* aizpildot un aizlīmētā aploksnē ievietojot izdrukātu pieteikuma anketu. Aizlīmētā aploksne jānogādā uz kādu no zemāk norādītajām vietām.

Aizlīmētā aploksnē ievietotās drukātās pieteikuma anketas var ievietot:

* pastkastītē pie Lielvārdes pilsētas un pagasta pārvaldes Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra durvīm, Raiņa ielā 11A, Lielvārdē, Ogres novadā;

* pašvaldības ierosinājumu kastītē Lielvārdes pilsētas bibliotēka Parka ielā 3, Lielvārdē, Ogres novadā;

* kastītē pie Jumpravas pagasta pārvaldes ieejas (iekšpusē) Daugavas ielā 6, Jumpravas pagastā, Ogres novadā;

* pastkastītē pie Latvijas Pasta ieejas durvīm, «Pagastmājā», Lēdmanes pagastā, Ogres novadā.

Ja ierosinātājs vēlas sniegt papildu informāciju par pretendentu, lūgums aizpildītajai anketai pievienot vēstuli, ko Apbalvojumu konsultatīvā padome izskatīs kopā ar anketu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!