Aicina piedalīties konkursā «Mans sveiciens Zemessardzei»

[ A+ ] /[ A- ]

Aicina piedalīties konkursā «Mans sveiciens Zemessardzei»

Aizsardzības ministrija aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Zemessardzes 30.gadadienai veltītā konkursā «Mans sveiciens Zemessardzei», iesūtot savus radošos sveicienus Zemessardzei un zemessargiem.

Lai piedalītos konkursā, līdz 27.augustam uz e-pasta adresi konkursi@mod.gov.lv jāiesūta savs radošais sveiciens – oriģināldarbs, kas tematiski saistīts ar Zemessardzes 30.gadadienu, kā arī jānorāda savs vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Fotogrāfijas un video vēlams publicēt arī konkursa dalībnieka Facebook vai Instagram kontos, kā arī citās sociālo mediju platformās kā atsevišķu ierakstu, kurā atzīmēti tēmturi #Zemessardzei30, #ZS30, #MansSveiciensZemessardzei. Balvā paredzēts brauciens ar militāro transportu, kā arī citas ekskluzīvas balvas no Aizsardzības ministrijas.

Konkursā «Mans sveiciens Zemessardzei» var piedalīties katrs Latvijas iedzīvotājs bez vecuma ierobežojuma. Vērtējot iesūtītos darbus, dalībnieki tiks iedalīti divās vecuma grupās – līdz un virs 18 gadiem. Katrā vecuma grupā tiks izvēlēti trīs uzvarētāji, kuri būs ieguvuši visvairāk punktu. Konkursa organizatoriem būs tiesības piešķirt arī vienu vai vairākas simpātiju balvas. Darbus izvērtēs aizsardzības ministrs, Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors, Zemessardzes komandieris un Zemessardzes brigāžu pārstāvji.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 10.septembrim Aizsardzības ministrijas un Zemessardzes Facebook kontos un tīmekļvietnē www.mod.gov.lv.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!