Aicina pieteikt kandidatūras apbalvojumam «Gada Ogrēnietis»

[ A+ ] /[ A- ]

Pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības apbalvojumu nolikumu, pašvaldība aicina pieteikt kandidatūras apbalvojumam «Gada Ogrēnietis» par nozīmīgu ieguldījumu vai sasniegumiem Ogres novada labā 2014.gada šādās jomās: sabiedriskais darbs, izglītība, kultūra, sports, uzņēmējdarbība, medicīna, mecenātisms (labdarība) un starptautiskā sadarbība.

Līdz šā gada 1.februārim jebkura persona var iesniegt Ogres novada pašvaldībai (Ogrē, Brīvības ielā 33, 202.kabinetā) rakstisku ierosinājumu citas personas apbalvošanai. Ierosinājumā par personas apbalvošanu jānorāda apbalvojamās personas vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, nodarbošanās, vispusīgs to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvošanai. Ierosinājums nedrīkst būt anonīms, un tajā jānorāda arī iesniedzēja vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, nodarbošanās (ja iesniedzējs ir juridiska persona – nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese).

Ierosinājumam par personas apbalvošanu ar titulu «Gada Ogrēnietis» jāpievieno vismaz piecu citu personu atsauksmes par apbalvošanai ierosināto personu.

Saskaņā ar nolikumu apbalvošanai nedrīkst izvirzīt savu kandidatūru.

Apbalvojuma «Gada Ogrēnietis» pasniegšana paredzēta Ogres pilsētas 87.gadadienas svinīgajā pasākumā februārī.