Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam «Ķeguma novada lepnums 2021»

[ A+ ] /[ A- ]

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam «Ķeguma novada lepnums 2021»

Marta Poga

Ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja līdz 17.novembrim izvirzīt kandidātus apbalvojumam «Ķeguma novada lepnums 2021».

Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldes darbinieki minētajam apbalvojumam aicina nominēt cilvēkus, kuri ir veicinājuši Ķeguma pilsētas, Rembates, Tomes un Birzgales pagastu izaugsmi, attīstību, labklājību un atpazīstamību.

Apbalvojumu piešķir par sevišķiem nopelniem Ķeguma pilsētas, Rembates, Tomes un Birzgales pagastu labā, kas var izpausties valsts, kultūras, zinātnes, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbā. Par īpašiem nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Uz apbalvojuma saņemšanu var pretendēt gan Ķeguma, Rembates, Tomes un Birzgales iedzīvotāji, gan personas, kuras dzīvo citviet, bet viņu veikums ir tieši iespaidojis pilsētu un pagastus.

Līdz 17.novembrim pieteikumu apbalvojumam var ievietot Ķeguma pilsētas pārvaldes pastkastītē, Lāčplēša ielā 1, Ķegumā, aizlīmētā aploksnē ar norādi «Pieteikums apbalvojumam 2021» vai sūtīt elektroniski uz e – pastu: tautasnams@kegums.lv.

Pieteikumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts, kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis, juridiskām personām jānorāda uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!