Aicina pieteikties rehabilitācijas programmai «Spēka Avots»

[ A+ ] /[ A- ]

Aicina pieteikties rehabilitācijas programmai «Spēka Avots»

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība «Dzīvības koks» izsludina pieteikšanos 2020.gada psihosociālās rehabilitācijas programmai «Spēka Avots», kas domāta cilvēkiem, kurus skāris vēzis. Programmā var pieteikties gan pacients, kurš gājis cauri visam procesam, kas sākas ar diagnozi un ārstēšanu, gan tuvinieks, kas grib labāk saprast, kā palīdzēt sev tuvajam cilvēkam.

Psihosociālās rehabilitācijas sešu dienu programmā liela uzmanība tiek pievērsta psiholoģiskām konsultācijām un dzīves izpratnei pēc vēža. Tāpat liela uzmanība pievērsta fiziskām aktivitātēm, uzsvaru liekot uz to, ko katrs var turpināt darīt pēc programmas. Svarīga vieta programmās ir lekcijām par dažādiem dzīves aspektiem pēc slimības – ko drīkst, ko nedrīkst darīt; kā sabalansēt uzturu; kā justies labāk, izmantojot dabas spēku. Kopumā katrs dalībnieks piedalās deviņās grupu (atbalsta un mākslas terapijas grupu) nodarbībās, vismaz sešās dažādu fizisko aktivitāšu grupās, var noklausīties vismaz sešas dažādas lekcijas, kur iespējams «aci pret aci» uzdot lektoriem, dažādu jomu speciālistiem, jautājumus. Nenoliedzami, svarīga vieta ir individuālajām konsultācijām, ko katrs programmas dalībnieks var saņemt gan no psihologa/psihoterapeita, mākslas terapeita un pārējiem speciālistiem. Taču pats svarīgākais ir savstarpējās sarunas un atbalsts, ko viens otram var sniegt «Spēka Avots» programmas dalībnieki, neatkarīgi no tā, vai tie ir pacienti, vai pacienta tuvinieki.

Anketas pieteikumam: https://anketa.dzivibaskoks.lv/. Kontaktinformācija: «Dzīvības koks», tālr. 67625339, e-pasta adrese: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!