Aiztur, bēgot ar nozagtu auto

[ A+ ] /[ A- ]

Aiztur, bēgot ar nozagtu auto

Dzintra Dzene 

Pēc trillera cienīgas pakaļdzīšanās un šaujamieroča pielietošanas, ceturtdienas vakarā, 4.novembrī, laikā, kad jau bija sākusies mājsēde, Daugavpils pusē aizturēts autovadītājs, kurš sēdēja pie stūres pirms pāris stundām Ķegumā nozagtam un meklēšanā izsludinātam auto.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis stāsta, ka 4.novembra pēcpusdienā tika saņemta informācija par degvielas uzpildes stacijas teritorijā Ķegumā, Ķeguma prospektā, nozagtu 1997.gada izlaiduma automašīnu «VW TRANSPORTER».

Saimnieks uz brīdi bija atstājis iedarbinātu auto un iegājis degvielas uzpildes stacijas veikaliņā. Šo mirkli izmantojis 1980.gadā dzimušais rīdzinieks J., kurš tobrīd gājis garām. Vīrietis jau agrāk par zādzībām bija nonācis policijas darbinieku redzeslokā un, pamanot bez pieskatīšanas atstāto, iedarbināto auto, kritis kārdinājumā, – daudz nedomājot, sēdies pie auto stūres un spiedis gāzes pedāli grīdā… Jāpiebilst, ka zaglis tobrīd bija alkohola reibumā un viņam par agrāk pieļautajiem pārkāpumiem jau bija atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Auto izsludināja meklēšanā.

Braucējam jau bija izdevies nokļūt līdz Daugavpilij, kur viņš ar zagto spēkratu turpināja ceļu, neraugoties uz to, ka bija stājušies spēkā mājsēdes ierobežojumi.

Uz aicinājumiem apturēt auto vadītājs nereaģēja, likumsargi uzsāka pakaļdzīšanos un, lai braucēju apturētu, bija spiesti pielietot dienesta ieroci. Par auto zādzību uzsākts kriminālprocess, aizturētajam vīrietim kā drošības līdzeklis līdz tiesai piemērots apcietinājums, izmeklēšana turpinās.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!