Apstiprina jauna tirdzniecības centra detālplānojumu

[ A+ ] /[ A- ]

Aizvadītajā piektdienā, 6.maijā, Ogres novada domes deputāti ārkārtas sēdē vienbalsīgi apstiprināja jauna tirdzniecības centra detālplānojumu. Minēto būvi Ogrē, Rīgas ielā 27, iecerējuši SIA «OK īpašumi» pārstāvji, kuriem pieder tirdzniecības centrs «Dauga».

«OVV» jau rakstīja, ka SIA «OK īpašumi» saimnieki līdzās lielveikalam «Dauga», Rīgas virzienā, iecerējuši būvēt jaunu tirdzniecības kompleksu. Uzņēmuma pārstāvji gan pagaidām neatklāj, kas atradīsies jaunajā tirdzniecības centrā, vien pieļauj, ka tā nebūs pārtikas preču tirdzniecība, un, iespējams, tur varētu atrasties arī izklaides objekti. Iepriekš notikušās sabiedriskās apspriešanas laikā par minēto būvniecības ieceri saņemtas 152 pozitīvas iedzīvotāju atsauksmes.

Jautājums par detālplānojuma apstiprināšanu tika izskatīts vienā no iepriekšējām pašvaldības komiteju sēdēm, taču līdz kārtējai domes sēdei vēl nebija saņemts Valsts Zemes dienesta un Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes atzinums. Šobrīd abi atzinumi saņemti, un tie ir pozitīvi.

Ogres novada dome akceptēja minēto detālplānojumu, bet ar nosacījumu, ka uzņēmumam līdz ar plānotā tirdzniecības un pakalpojumu centra būvniecību jāizbūvē arī atpūtas zona, ceļš apkalpojošajam transportam, kā arī gājēju celiņš gar Ogres Vecupi.

Ogres novada teritorijas plānotājs Uldis Apinis informē, ka aiz šī objekta Rīgas virzienā šobrīd top skiču projekts vēl viena tirdzniecības centra būvniecībai, ko iecerējis uzņēmums SIA «Rimi Latvia».