Ar «Bolt» skrejriteni var aizbraukt no Ogres līdz Ikšķilei

[ A+ ] /[ A- ]

Ar «Bolt» skrejriteni var aizbraukt no Ogres līdz Ikšķilei

 

Ogrē skrejriteņu operatora «Bolt» elektriskie skrejriteņi pieejami kopš pagājušā gada jūnija, bet šīs sezonas jaunums ir tas, ka tagad no Ogres ar skrejriteni pa veloceliņu var doties uz Ikšķili, kā arī, protams, atpakaļ.

Skrejriteņu skaits pilsētā ir svārstīgs gan tāpēc, ka to skaits tiek palielināts vai samazināts atbilstoši pieprasījumam, gan tāpēc, ka skrejriteņiem tiek regulāri veikta apkope un uzlāde. Ogres novadā visbiežāk skrejriteņi tiek lietoti no rīta, ap pulksten 8.00, kā arī pēcpusdienās, laikā no pulksten 15.00 līdz 20.00. Vidējais attālums šajā sezonā, ko ogrēnieši veic ar «Bolt» skrejriteni, ir apmēram 2 km.

Skrejriteņa maksimālais ātrums ir noteikts ar likumu – tie ir 25 km/h. Katram, bet īpaši tiem, kuri skrejriteni izmanto pirmo reizi, lietotnē pieejams iesācēju režīms, kas maksimālo ātrumu ierobežo līdz 15 km/h. Šāds ātrums Ogres novadā piemērots arī desmit dažādās zonās, kurās automašīnu vai gājēju satiksme ir intensīvāka, piemēram, Bērzu aleja un Peldu ielas tilts. Mācību gada laikā ierobežojumi ir arī pie skolām un bērnudārziem.

Pilsētvidē un sociālajos tīklos norisinās «Bolt» drošības kampaņa, kurā «Bolt» varoņi atgādina nebraukt divatā uz viena skrejriteņa, izmantot ķiveri, neatstāt skrejriteni nepiemērotās vietās, izvairīties no pēkšņiem manevriem, kā arī – ar skrejriteni pārvietoties alkohola vai citu apreibinošo vielu reibumā ir aizliegts. Tas, kā tu novieto skrejriteni, par tevi daudz pastāsta. Pareizi novietojot skrejriteņi tam piemērotā vietā, katrs rūpējas gan par savu, gan apkārtējo drošību. Nepareizi novietots skrejritenis var ne tikai traucēt, bet arī apdraudēt citu iespējas pārvietoties, kā arī piekļūt svarīgiem objektiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!