Ar savu balsojumu atbalstīsim Tomes bibliotēku!

[ A+ ] /[ A- ]

Oktobrī labdarības iniciatīvas LabieDarbi.lv projektu konkursā piedalās Tomes bibliotēka, kurai nepieciešams 851 lats bibliotēkas labiekārtošanai un inventāra iegādei. Šīs ieceres īstenošanai vajadzīgs pēc iespējas lielāks balsu skaits.

Nesen Tomes bibliotēka atskatījās uz 90 rosīga darba gadiem. Projekta iesniedzēja, bibliotekāre Agita Freiberga uzskata, ka šobrīd ir ļoti aktuāli mazināt datora ēru, vairāk pievēršoties dažādām prātu attīstošām un izzinošām galda spēlēm. Turklāt jāmaina bērnu nodaļas vecais aprīkojums pret jaunu, modernāku, tāpēc iecerēti gan dažādu izmēru un krāsu pufi, kur ērti apsēsties, gan dažādas attīstošas galda spēles visai ģimenei. Bērniem var būt vēl kāds neatklāts pārsteigums, ja vien cilvēki būs pietiekami aktīvi un balsos par Tomes bibliotēkas iesniegto projektu LabieDarbi.lv oktobra konkursā.

Sestdienās uz bibliotēku kopā ar bērniem var atnākt arī vecāki. Kamēr atvases pavada laiku bērnu nodaļā, vecāki var pasēdēt netraucēti pie datora vai palasīt drukātās preses jaunumus.

Nobalsot par projektu var trīs veidos, kas kopā dot trīs balsis – LabieDarbi.lv, Draugiem.lv un Inbox.lv.