Ar seksu pret gripu

[ A+ ] /[ A- ]

Nu jau strauji tuvojas pavasaris, un saules stari sāk spožāk spīdēt mūsu logos. Nekāds lielais sals šogad nav bijis, tāpēc gripas vīrusi nav izsaluši.

Jūtu, ka gripa vēl plosās, tāpēc gribu Jums ieteikt no mūsu senčiem dzirdētu līdzekli. Un tā ir seksa terapija! Pie pirmajām saslimšanas pazīmēm jāiedzer groks – karsts šņabis ar pipariem un nekavējoties jāliekas gultā. Izdarot seksa terapiju, jūs cieši aizmigsiet un kārtīgi izsvīdīsiet. Otrā rītā pamodīsieties dzīvespriecīgs un svaigs kā gurķītis.

Arī ārsts jums ieteiks gultas režīmu, tikai pie viņa būs jāgaida sava rinda. Bet iemesli veselīgam seksam var būt dažādi. Par piemēru varu minēt M.Stopada darbu «Seksa medicīniskais aspekts», kur viņš apgalvo, ka mīlēšanās ir labākās zāles pret visām kaitēm. Tā patiešām ir! Mīlēšanās stimulē hormonālo darbību un paaugstina imūnsistēmas aktivitāti, uzlabojot organisma vispārējo stāvokli. Un tas vēl nav viss. Sekss atbrīvo no stresa simptomiem, mazina reimatiskās sāpes un ir lielisks atsāpinošs līdzeklis. Neticat? Medicīnā un pēc nostāstiem ir zināms simtiem gadījumu, kad sekss ir atbrīvojis sievietes no pirms un pēcdzemdību sāpēm. Tāpēc, cienītie un cienījamās, pie pirmajām saslimšanas pazīmēm iedzeriet groku, liecieties gultā un ķerieties pie īstās terapijas. Daudzi slimību izraisītāji no seksa baidās kā no uguns. Un, tiklīdz jūsu actiņās iemirdzas mīlas prieka dzirkstelīte, tā visi vīrusi šausmās sastingst.

Bet, ja nu kādam tas prieks ir liegts, tad gaidiet, kamēr ģimenes ārsts jūs pieņems!

 

Vecais Andžs no Draudzības ielas