Arī šogad Lielvārdē noskaidros labākos novada komersantus

[ A+ ] /[ A- ]

Lielvārdes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izvirzīt pretendentus «Lielvārdes novada komersantu (uzņēmēju) gada balvas 2015» nominācijām. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Lielvārdes novada teritorijā reģistrētos uzņēmējus, kuri aktīvi darbojas un sekmē uzņēmējdarbību un nodarbinātību novadā, kā arī popularizēt labas prakses piemērus un sadarbību.

Labākos uzņēmējus noskaidros vairākās nominācijās: «Gada pārsteigums», «Gada tirgotājs», «Gada pakalpojums», «Gada laipnākais uzņēmums», «Gada labdaris», «Gada lauksaimnieks» un «Lielvārdes novada tēla popularizētājs». Apbalvojumam nevar tikt izvirzītas nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumi) un reliģiskās organizācijas.

Izvirzīt pretendentus var novada iedzīvotāji, juridiskās personas un novada viesi līdz 28.februārim, aizpildot anketu pašvaldības mājaslapā: www.lielvarde.lv.

Papildus informācija par konkursu pieejama, sazinoties ar Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas vadītāju Airitu Brenču (tālrunis – 28654234).