Ārpus telpām, kur nav cieša kontakta, sejas maskas var nevalkāt

[ A+ ] /[ A- ]

Ārpus telpām, kur nav cieša kontakta, sejas maskas var nevalkāt

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, turpinās spēkā esošo drošības pasākumu pārskatīšana. Valdība 15.jūnijā atbalstīja Veselības ministrijas izstrādātos grozījumus, atceļot mutes un deguna aizsegu valkāšanu ārpus telpām vietās, kur cilvēkiem nav ilgstoša cieša kontakta.

Sejas maskas varēs nevalkāt, piemēram, ielu tirdzniecības vietās, sabiedriskās ēdināšanas vietās ārpus telpām, tostarp āra terasēs, izglītības iestāžu ārpustelpu nodarbībās, kā arī psiholoģiskās palīdzības terapijas grupās, aģitācijās, dievkalpojumos un bērnu nometnēs, kas tiek rīkotas ārpus telpām.

Tomēr vietās, kur nav iespējams novērst ciešu kontaktu, piemēram, pasākumos, kur cilvēki ilgstoši atrodas tuvu viens otram, masku lietošana varētu tikt piemērota arī ārpus telpām.

Mutes un deguna aizsegi joprojām jālieto sabiedriskajā transportā un iekštelpās, kur Covid – 19 infekcijas izplatības risks joprojām saglabājas augsts.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!