ART neaptur ministra rīkojumu par Trapiņa atstādināšanu no ieņemamā amata

[ A+ ] /[ A- ]

ART neaptur ministra rīkojumu par Trapiņa atstādināšanu no ieņemamā amata

Ritvars Raits

Administratīvā rajona tiesa noraidījusi Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa lūgumu apturēt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata. Tiesa neesot konstatējusi ministra Artūra Toma Pleša rīkojuma pirmšķietamo prettiesiskumu.

Tiesa gan norādījusi, ka nevar izslēgt iespēju, ka vēlāk, skatot lietu pēc būtības, spriedumā iekļautā motivācija var atšķirties no šajā lēmumā norādītās. Lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā 14 dienu laikā no tā pieņemšanas dienas.

Jau ziņots, ka Indulis Trapiņš no Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amata tika atbrīvots par dažādiem pārkāpumiem. Piemēram, par vienpersoniski un patvaļīgi noslēgto līgumu ar komersantu par pašvaldībai piederošu autoceļa posmu atjaunošanu. Trapiņš 2020.gada 18.jūnijā ar uzņēmēju, kas plāno veikt derīgo izrakteņu ieguves darbus tuvumā esošajā karjerā, vienojies par ceļa klātnes remontu ceļa posmā starp valsts reģionālo autoceļu Tīnūži-Koknese un valsts vietējās nozīmes autoceļu Turkalne-Tīnūži.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!