Astroloģiskais ceļvedis augustā

[ A+ ] /[ A- ]

Tā kā ceļvedī aplūkota ne tikai debess spīdekļu kustība, bet arī tuvāku un tālāku planētu virzība pa zodiaka apli, kas atstāj ietekmi uz cilvēkiem un dabas norisēm kopumā, jāteic, ka augusts visai saspringts. Zinot to un ievērojot mērenību turpmāk minētajā, varam izvairīties no kļūdīšanās un nevajadzīgām emocijām.

Noskaņojums jūtami uzlabojas augusta nogalē, kad Saule jau nokļuvusi Jaunavas zvaigznājā.

Nespert radikālus soļus

Visu nedēļu, līdz pat nākamajai otrdienai, laiks saspringts. Dažādi centieni paplašināt savas ietekmes sfēras, iekarot jaunas virsotnes šim periodam nav piemēroti. Ja tas šķiet būtiski un ļoti nepieciešams, tad jārēķinās arī ar zināmu aizķeršanos. Tādā gadījumā nepieciešams savās pārdomās padalīties ar tuvākajiem, rodot sev domubiedrus un palīgus, šoreiz it īpaši – kaut nedaudz vecākus par sevi. Jautājums, tēma, kas nāks dienas kārtībā un kuru vajadzēs risināt, ļoti rūpīgi jāizpēta, it īpaši, ja tas skar finansiālus ieguldījumus. Raksturīgas galējības. Piesardzība naudas jautājumos nāks tikai par labu. Tāpat lieku reizi nenāktu par ļaunu pārliecināties par sadarbības partneru stabilitāti un nostādnēm. Šī nedēļa jebkurā lietā, kam ķersimies klāt, prasīs lielus spēka un enerģijas patēriņus. Nav nekas neparasts arī emocionāli uzplūdi, straujas garastāvokļa maiņas, tāpēc strīdos labāk neiesaistīties. Iespējama kāda ne visai tīkama tikšanās. Neskatoties uz to, cilvēkiem raksturīgs augsts radošais pacēlums, kā arī veiksmīgi var «pielikt punktu» saistībām, kurām nav redzama perspektīva, vai cita veida novecojušām formām.

Nostiprināt savas pozīcijas

No 13. līdz pat 22.augustam turpina virmot dažādas kaislības. Tas var skart arī attiecības starp kolēģiem. Nevajadzētu pārsteigties ar spriedumiem. Visus piedāvājumus vai arī pēkšņi prātā ienākušas idejas nepieciešams rūpīgi pārdomāt un izanalizēt. Var gadīties saskarsmē sastapties ar pretējās puses savtīgiem mērķiem, vēlmi nostiprināt varu un autoritāti, jo šajā laika periodā, daudz izteiktāk kā citkārt, vērojama cīņa par pastāvēšanu. Gan profesionālā, gan sabiedriskā, gan arī gluži sadzīviskā sfērā nepieciešams ievērot mērenību un aizmirst par risku, kā arī neļauties maldiem! Piesardzīgiem jābūt arī naudas lietās, it īpaši, ja tas saistīts ar sponsoriem vai draugiem. No 20. līdz 22.augustam vajadzētu izvairīties noslēgt ilgtermiņa saistības. Uzmanīgi uz ūdeņiem, kā arī saskarsmē ar verdošiem un ķīmiskiem šķidrumiem!

Sirdslietas liek būt izlēmīgiem

Turpmākajās trijās dienās – līdz 25.augustam – biežās noskaņojuma maiņas kompensē spēka un enerģijas pieplūdums. Mostas arī radošais gars, līdz ar to var ķerties klāt grūti paveicamām lietām, kā arī realizēt savas idejas. Jūtu pasaule intensīva, partnerattiecībās nereti iezogas greizsirdība. Ātri rodas piesaistes, spēcīgas kaislības. Pat sirdslietas reizēm liks būt izlēmīgiem.

Zināma harmonija atgriežas mēneša nogalē, vismaz šajā laikā to vieglāk panākt. No 25. līdz 27.augustam veiksmīgs laiks dažādiem kolektīviem pasākumiem, komandas darbam. Var sākt kārtot jautājumus, kas skar finanses. Pat tad, ja patiesība nav patīkama, šajā laikā tā noskaidrojas, kas palīdz atgūt dvēseles mieru. Tie, kuri to pelnījuši, nostiprinās savu autoritāti. Apstākļi labvēlīgi pašizaugsmei.