Astroloģiskais ceļvedis jūlijā

[ A+ ] /[ A- ]

Līdz 23.jūlijam Saules ceļš turpinās Vēža zvaigznājā, tad debess spīdeklis nokļūst Lauvā – zodiaka zīmē, pār kuru valda. Mostas slēptās rezerves cilvēkos, rodas jaunas iespējas. Mērenība jāievēro vien Saules aptumsuma laikā, kas iestāsies mēneša otrajā svētdienā.

Piesaista jautrība un azarts

Šī diena labvēlīga aktīvai darbībai it visās jomās, bet īpaši, ja tā saistīta ar tehniku, dažādiem pētījumiem, vairumtirdzniecību, komerciju kopumā. Iespējams precīzi formulēt savas vēlmes un mērķus, bet, ja bijušas šaubas vai neskaidrības – īstais brīdis, lai atgrieztos pie konkrētā jautājuma un atrisinātu to. Var mēģināt realizēt dzīvē kādu no iecerēm, vien ar noteikumu, ka tā jau rūpīgi izplānota nedaudz agrāk. Šodien uz samilzušām problēmām iespējams palūkoties vēsāku prātu. Sabiedriskos pasākumos dzirkstīs humors, bet pretējo dzimumu nereti piesaistīs sportiska interese, emocijas atvirzīsies otrajā plānā.

Parūpēties par sevi

No nākamās ceturtdienas līdz sestdienai emocionālas svārstības, tendence krist galējībās. Nereti pārspīlēts fantāzijas lidojums, kas liek dažādas norises uztvert saasināti. Nevajadzētu ļauties pašapmānam, bet dalība skandālos patlaban robežojas ar lielu risku. Rūpīgi jāizvērtē arī saņemtā informācija – tai var būt divējāds raksturs. Šīs ir arī aizvadāmā Mēness cikla pēdējās dienas, tāpēc iepriekš minētais var izpausties vēl jūtamāk. Meklēt aizmiršanos ar dažādu apreibinošu līdzekļu palīdzību patlaban ļoti bīstami. Veiksmīgas šīs dienas dažādu darbu nobeigumam – gan fizisku, gan arī garīgu, tāpat produktīvs laiks radošu profesiju pārstāvjiem. Nebūs grūtības rast jaunus kontaktus, paplašināt darījuma attiecības. Izdosies dažādas akcijas, reklāmas kampaņas. Piemērotas dienas, lai apmeklētu masieri, kā arī veiktu dažādas kosmētiskas procedūras, īpaši – dziļo ādas tīrīšanu, padomātu par organisma attīrīšanu kopumā, lietojot pēc iespējas vairāk augļu, dārzeņu, dažādu sulu.

Izdarīt kopsavilkumu

9. un 10.jūlijā situāciju labvēlīgāk ietekmē planēta Merkurs, veidojot attiecīgas konfigurācijas pie debess juma, kas atsaucas arī uz ļaužu pašsajūtu, bet vēl jo vairāk – uztveri, domāšanu. Nopietnas pārrunas ar vēlmi izdarīt kopsavilkumu būs īstais laiks. Tāpat arī apzināt un likvidēt faktorus, kas privātajā dzīvē traucē, ar vienu piebildi – nebalstoties tikai un vienīgi uz emocijām un netiesājot citus bargi. Gluži pēkšņi, negaidīti var parādīties jauni paziņas vai draugi, vairāk tas attiecināms uz sestdienu.

No 11. līdz 14.jūlijam jauna Mēness cikla pirmās dienas, kā arī labvēlīga planētas Marsa ietekme. Var plānot jaunas sākotnes, bet aktīvi klāt ķerties tām vēl nevajadzētu – mazliet nogaidīt. Jūtami pieaug dzīvesspēks, enerģija. Ļoti labvēlīgs šīs jūlija nedēļas sākums dažādiem sociāliem pasākumiem, labdarībai, sapulcēm, tikšanās reizēm. Ātri rodas simpātijas, jaunas iepazīšanās solās būt ilgstošas. Pretrunas nav šķērslis, valda kolektīvais gars. Tāpat arī izdosies oficiālu, juridisku lietu kārtošana, sarunas ar amatpersonām, var mainīt darba vietu vai veikt attiecīgus pasākumus, lai īstenotu šo nodomu. Pirmdiena piemērota dažādu asociāciju, biedrību u.tml. dibināšanai. Pozitīvu lādiņu sniegs un lieliski izdosies atpūta dabā kopā ar draugiem, domubiedriem, sporta pasākumu apmeklējums vai dalība tajos. Atbilstošs brīdis, lai atgūtu zudušos kontaktus, atjaunotu «pusratā» palikušās sarunas, ienesot tajās jaunu, konstruktīvu garu. Var izšķirties arī par lieliem un nopietniem pirkumiem, jo tēriņi šobrīd mēdz būt pārdomāti, sniedzot gaidīto ieguvumu. Attiecībā pret finanšu ieguldījumiem vai peļņas avotiem rodas jaunas, vērā ņemamas idejas. 11.jūlijā – Saules aptumsums. Latvijā tas šoreiz nav redzams, bet astroloģiski ietekme pastāv. Vairāk to izjūt tieši vīrieši. Šajā dienā nevajadzētu uzņemties jaunas saistības. Uzmanīgiem jābūt cilvēkiem ar sirdsdarbības traucējumiem, mugurkaula problēmām – nepārslogot šos orgānus! Var saasināties radikulīta izpausmes, parādīties sāpes mugurā. Šo svētdienu vēlams pavadīt mierīgi un nesteidzīgi.

Padomāt par labu reputāciju

No 22. līdz 24.jūlijam zvaigžņu stāvoklis mudina cilvēkus uz dažādām pašizpausmēm, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem, ja tādi rodas ceļā. Ir augstas darbaspējas un vēlme panākt iecerēto, kam labvēlīga arī Mēness fāze – tas šobrīd augošs. Produktīvas dienas un vērtīgi ieguvumi celtniecībā un lauksaimniecībā nodarbinātajiem. Biznesā, karjerā piemērots laiks ilgstošiem kapitālieguldījumiem, kā arī īstais brīdis, lai nostiprinātu savu autoritāti, parūpētos par labu reputāciju. Izdodas rast harmoniju savstarpējās attiecībās, īpaši kontaktos dažādu paaudžu starpā, jo šajā laikā iespējams labāk sevi disciplinēt, neļaujot vaļu emociju uzplūdiem. It kā atbrīvojusies enerģija liek mērķtiecīgi darboties, vienlaikus gūstot panākumus attiecīgajā jomā. Jebkuras oriģinalitātes izpausmes šobrīd panāks vajadzīgo efektu. Lai sasniegtu mērķi, var pielietot arī kādu neparastāku, netradicionālu metodi. Tāpat arī šajā laikā vajadzētu izmantot visas iespējas, kas noderētu izaugsmei, visa jaunā apguvei, jo tas dos gaidītos rezultātus.

Atturēties pieņemt lēmumus

25.jūlijā samērā liela spriedze, kas raksturojas arī ar pārlieku lielu spēku patēriņu. To der ielāgot, lai vismaz kādā brīdī pierimtu un sev pajautātu – vai tiešām tas ir tas, kas šobrīd vajadzīgs? Ne mazāk svarīgs draugu un paziņu atbalsts, kas varētu pat atturēt no pārsteidzīga soļa. Nepieciešams nopietnāku uzmanību pievērst savai pašsajūtai, parūpēties par tās uzlabošanu.

26. un 27.jūlijs – arī nav viegli, prasa daudz spēka, šur tur jaušamas pārmērības. To pastiprina pilnmēness iestāšanās pirmdien pulksten 4.36. Tāpēc vēlams nezaudēt paškontroli! Pārāk nesavtīga uzticēšanās var likt vilties, bet domas par nepiepildītām vēlmēm – izsaukt depresīvu noskaņojumu. Iespējamas filozofiska vai reliģiska rakstura domstarpības. Jebkuri ierobežojumi izraisīs krasi negatīvu reakciju. Šajā laikā nevajadzētu pieņemt nopietnus lēmumus. Uzmanīgi uz ūdens! Piesardzīgi ar medikamentiem – tiem patlaban pastiprināta iedarbība! Alkoholisko dzērienu lietošanai šobrīd neprognozējamas sekas.

Toties spēja palūkoties uz lietām reāli nodrošina panākumus. Iespējamas arī negaidītas pārmaiņas. Pat ja tās sākotnēji nešķiet iepriecinošas, drīz vien var izrādīties svētīgas.

Minētajās dienās, kā arī vēl 28.jūlijā, palīdz ticība veiksmei un pārliecība, ka tā neatstās, kas cilvēkos vienlīdz spēcīgi jūtamas.

Enerģijas patēriņš un kaislības

Jūlija trīs pēdējās dienas visai nemierīgas. Jāuzmanās no agresijas ap sevi, neļaujot tai ienākt arī pašos. Vēlme pakļaut šajā laikā nav reta parādība. Dažubrīd šķiet, ka kāds pārbauda mūsu pacietību, kaitina pat nebūtiski sīkumi. Toties daudz enerģijas, paši smagākie darbi nebūs par grūtu. Nozīmīgās debatēs, īpaši ar priekšniecību, šajā laikā tomēr nevajadzētu iesaistīties, nereti grūti rast kopsaucēju un sapratni. Dzīva iztēle, kas rada arī kaislības. Dodot tām vaļu, ļoti grūti būs atkal nonākt izejas pozīcijā un padarīt pateikto par nebijušu. Vairāk uzmanības pievērst savai pašsajūtai, īpaši – gremošanas orgāniem, kuņģa – zarnu traktam. Līdz ar to padomāt par diētu, ēšanas režīmu. Ieteicamas dažādas organismu attīrošas procedūras. Lieliski palīdzēs pastaigas svaigā gaisā, dažādas sportiskas aktivitātes un arī zināma deva vientulības. Uzmanīgi ar uguni!