Astroloģiskais ceļvedis septembrī

[ A+ ] /[ A- ]

Septembris – pietiekami veiksmīgs, harmonisks un radošs. Reizumis gan zvaigžņu stāvoklis nepasargās no trauksmes un negludumiem savstarpējās attiecībās, kā arī no negaidītiem pavērsieniem, bet tas raksturīgs atsevišķos laika posmos mēneša otrajā pusē. Saule savu ceļu turpina Jaunavas zvaigznājā, 23.septembrī nonākot Svaros.

Dzimst jaunas idejas

Šī piektdiena un sestdiena – labvēlīgs laiks dažādām tikšanās reizēm, pārrunām. Sarunbiedri neskoposies padomiem, no kā būs iespējams «izvilkt» patiesi vērtīgus un noderīgus faktus. Zvaigžņu stāvoklis pozitīvs arī biznesa lietām, līdz ar to šis ir ļoti piemērots laiks dažādu projektu apspriešanai, taču, lai ieviestu tos dzīvē, nepieciešams pagaidīt līdz 12.septembrim, kad planēta Merkurs kļūs labvēlīga tam. Dzimst jaunas idejas arī radošajam darbam. Saziņa elektroniski sniegs cerētos rezultātus. Jebkuri kontakti būs sekmīgi, tāpēc šajās dienās var atrast kopīgu valodu arī ar vienu otru oponentu. Uzmanības trūkums varētu sagādāt ne visai patīkamus brīžus, jāmēģina izvairīties no kļūmēm!

Romantika mijas ar daiļradi

Svētdien un tai sekojošajā pirmdienā valda romantika un daiļrade. Labs laiks jaunu zināšanu apguvei, mūziķiem, māksliniekiem, aktieriem, kultūras darbiniekiem. Vēlams apmeklēt kādu muzikālu pasākumu – tas dos pozitīvu lādiņu ilgam laikam. Vienīgās grūtības var rasties tajā apstāklī, ka šobrīd cilvēki mēdz aizrauties un interesēties par lietām, kas viņus īsti neskar, kur trūkst kompetences. Toties par mīlestības un sirsnības trūkumu šajās dienās žēloties noteikti nevar. Sapņi brīžiem jaucas ar realitāti.

No 8. līdz 11.septembrim zvaigžņu stāvoklis turpina būt labvēlīgs biznesam, jebkura veida profesionālai darbībai, arī dažādiem jauninājumiem šajā jomā. Vēl joprojām netrūkst radošas iedvesmas, jūtama tendence rūpēm par mājām, ģimenes saišu nostiprināšanu. Ir viegli ieklausīties arī citu vajadzībās, saprast, uzklausīt, rast iespēju līdzdarboties viņu ieceru īstenošanā. Šis laiks labvēlīgs sociālajiem darbiniekiem, jebkura veida palīdzība būs īsti laikā un vietā. Nepieciešams ieklausīties savā intuīcijā – tikai tādējādi šoreiz var gadīties rast īsto atbildi.

Vientulība neiederas

Arī periodu no 11. līdz 14.septembrim caurstrāvo sirsnība. Vientulība šobrīd šķiet nepanesama, tāpēc vismaz brīvdienas minētajā laika posmā nepieciešams pavadīt draugu vai tuvinieku lokā. Sevišķi tas attiecas uz Mežāža un Skorpiona zvaigznājā dzimušajiem. Patlaban šķiet ļoti svarīgi savās rūpēs un priekos dalīties ar tuvākajiem. Pat nepiekāpīgi cilvēki pārvērtēs savu nostāju.

No piektdienas līdz piektdienai – 17. līdz 24.septembrim – šķiet, nevienam nebūs iespēju «sēdēt, rokas klēpī salikušam». Notikumiem, piedzīvojumiem bagāta nedēļa, kas neizslēdz arī zināmu spriedzi. Apstākļi liks pieņemt jauno, varbūt arī neparasto, neļaujot ilgi par to šaubīties un prātot. Tieši atkāpes no stereotipiem un standartiem ļaus īstenot labus nodomus. Līdz ar to laika periods piemērots dažādām reformām. Tiem, kam tas jau raksturīgs, vēl vairāk pastiprināsies viņu «caursišanas» spējas. Ļoti labvēlīgas dienas, īpaši minētās nedēļas nogale un vēl pirmdiena, 20.septembris, aktīvām darbībām, sportam. Spēka un enerģijas pietiks, lai uzsāktos darbus arī veiksmīgi nobeigtu. Savukārt spekulatīvi darījumi un nepatiesība cietīs krahu.

Izstrādāt pareizo taktiku

Dažas dienas minētajā laikā, t.i., no 21. līdz 23.septembrim, gan vajadzēs daudz pašsavaldības un koncentrēšanās spējas, lai neļautu emocijām, kā arī pārsteidzīgai rīcībai vaļu. Divu planētu – Jupitera un Urāna – stāvoklis kopā ar debess spīdekli Sauli saspringts, kas ietekmē arī dažādus procesus gluži ikdienišķās gaitās. Emocionāli to pastiprina arī pilnmēness tuvošanās. Viedokļu nesaskaņas iegūst krasus pavērsienus. Nav izslēgta patvaļa. Nevajadzētu domāt par finanšu operācijām vai darīt ko ar mērķi iegūt jaunus līdzekļus. Saņemot kādu informāciju, nepieciešams to rūpīgi izanalizēt, citādi gadīsies pieņemt kādu maldinošu, kļūdainu lēmumu. Jebkura nepārdomāta rīcība var nest zaudējumus. Savukārt jau laikus izstrādāta taktika un piesardzība vainagosies panākumiem. Uzmanīgi gan ar sadzīves tehniku, gan uz ielām, ceļiem! Arī dabā šajās dienās neprognozējamas norises.

Piektdienu, 24.septembri, varētu uzskatīt par nelielu atelpas brīdi, jo tālāk – no 25. līdz 27.septembrim – arī var gadīties incidenti. Nav paredzams, kā uz sacīto vai darīto reaģēs apkārtējie. Svarīgi saglabā aukstasinību, lai nepakļautos spiedienam. Vislabāk pievērsties kādu iesāktu lietu nobeigumam, bet uzsākt ko jaunu nav vēlams. Tādas kategorijas kā finanses un draudzība šobrīd nav savienojamas.