Atkārtoti ievēl Ivaru Kaļķi

[ A+ ] /[ A- ]

Sestdien, 27.decembrī, Ogres Kultūras centra Mazajā zālē notika gadskārtējā – 27. Ogres politiski represēto kluba konference, kurā piedalījās 85 delegāti.

Kluba uzskaitē šobrīd ir 658 biedri (429 no Ogres novada, 93 – Ikšķiles, 83 – Lielvārdes un 53 no Ķeguma novada). Šogad aizsaulē devušies 23 kluba biedri, tostarp bijušie valdes locekļi Jānis Liepiņš, kurš šogad svinēja 90 gadu jubileju, un Jevgēnija Bertmane, kluba aktīvists Vilis Bruno Skulte, Ogres Goda pilsonis Georgijs Tailovs, kuram līdz 100. dzimšanas dienai bija palicis pusgads, kā arī taurupiete Marta Lazdiņa, kura šopavasar atzīmēja 100 gadu jubileju. Mūžībā aizgājušo biedru piemiņa tika godināta ar klusuma brīdi.

Konferences gaitā klātesošie tika iepazīstināti ar atskaiti par šogad paveikto. Konferencē piedalījās arī Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, kurš norādīja, ka ar viņa pārstāvētās Nacionālās Apvienības iniciatīvu nākamā gada Valsts budžetā iekļauti 25 tūkstoši eiro politiski represēto piemiņas vietas Ogrē (Upes prospektā) rekonstrukcijai. Arī pašvaldība minētā projekta realizēšanā iesaistīsies ar identiska apmēra līdzfinansējumu. Konferences gaitā tika ievēlēts arī kluba priekšsēdētājs, par kuru atkārtoti – nu jau vienpadsmito reizi pēc kārtas – kļuva Ivars Kaļķis.