Atkritumu izmešana svešā konteinerā, vai neievērojot noteiktos datumus, var dārgi maksāt

[ A+ ] /[ A- ]

Dzintra Dzenes foto Mālkalnes prospekta 34 mājas atkritumu konteineri, iespējams, ērtās piebraukšanas dēļ neapzinīgus iedzīvotājus pievelk kā magnēts.

Atkritumu izmešana svešā konteinerā, vai neievērojot noteiktos datumus, var dārgi maksāt

Dzintra Dzene

Atkritumu konteineri Ogrē, Mālkalnes prospektā 34, gan pilsētas viesus, gan citu daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus, gan privātmāju saimniekus pievelk gluži kā magnēts – pie šāda secinājuma nonākuši Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki, kuri pēdējā mēneša laikā pievērsuši pastiprinātu uzmanību tam, kā Ogres pilsētā tiek izmesti lielgabarīta un sadzīves atkritumi.

Aizbildinājumi, kādus min pieķertie, ir visdažādākie – kāds pavisam citā pilsētas malā dzīvojošs vīrietis Mālkalnes prospekta 34 nama atkritumu konteinerā esot palīdzējis izmest drauga, šīs mājas iedzīvotāja, atkritumus, turklāt divreiz, un nezin kāpēc tos vedis ar savu auto… Cits ceļa malā pamanījis izmestas riepas un, būdams apzinīgs pilsonis, tās ielicis sava auto bagāžniekā un vedis uz otru pilsētas malu, lai izmestu tieši Mālkales prospekta 34 nama atkritumu konteinerā… Savukārt kāda kundze, kas nav pat Ogres novada iedzīvotāja, braucot pa šoseju, pamanījusi, ka ceļmalas piemētātas ar atkritumiem, nolēmusi tos salasīt un nezin kāpēc arī atvest un izmest tieši Mālkalnes prospekta 34 nama atkritumu konteinerā. Gandrīz katram pieķertajam ir šāds vai līdzīgs stāsts, kas neiztur kritiku. Iespējams, stāstu izdomāšanu veicina visai bargā administratīvā atbildība, kas paredzēta par minēto pārkāpumu.

Vairāk – 24.janvāra „Ogres Vēstīs Visiem”

Laikrakstu pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot kopā ar „Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!